aynur-sendemir-logo
neler-soylediler

N… Ö…

Aynur Hanım’ın tecrübesi size olan yaklaşımı sizi rahatlatacak, bunu tüm kalbimle söylüyorum.

Tüm olumsuzluklar geride kalacak tek yapmanız gereken başarmak istemek, karar vermek ve doktor hanıma güvenmek…

Çok kısa bir sürede problemlerinizden kurtulmuş olacaksınız.

B… Ş…

Canım Doktorum 🙂

2 Aylık evliyim. Eşimle bir buçuk yıllık beraberliğin sonunda hayatlarımızı birleştirdik. Vajinismus gibi bir sorunla karşılaştım.

Daha önce yapamayan tedaviye giden arkadaşım vardı. Hatta diyordum “nasıl yapamadı” diye. Sonuçta bütün kadınların başına gelen bir olay. Ama ta ki kendi başıma gelinceye kadar…

İlk gece korkusu bende de oluştu. Denemelerimiz hep başarısızdı. Ani kasılmalarım , titremelerim bedenimi bırakmadı. Zamanla tekrar denemekten bile vazgeçtik. Çünkü gene olmaması ikimizide psikolojik olarak yıpratmıştı. Anne olma duygusunu yaşamak çok istiyordum. Bu yaşadığımız olaylardan dolayı eşimle ‘kanka kanka ‘ takılacağımıza inanmıştım artık 🙂

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Doktorcuğum Aynur Hanım’la tanıştım. İçtenliği, arkadaş gibi yaklaşması, rahatlatması hepsinin beynimizin bir oyunu olması ve bunu telkinleri ile bize aşılaması sayesinde en korktuğum şeyin aslında ne kadar yersizce olduğunu anladım.

Hepimizin aklında “çok acıyacak”, “çok ağrılı olacak” gibi sorunlar yer ediyor. Ama aslında hiçbir acı , hiçbir ağrı yok.

Aynur Hanım sayesinde seanslarımıza başladık. Ödevlerimi yerine getirdim. Ve Mutlu Son 🙂

Her şey için çok teşekkür ederim, iyi ki sizi tanımışım.

X

Aynur Hanım,
dünya tatlısı bir insansınız. Samimiyetiniz, güler yüzlülüğünüz o kadar güzeldi ki beni çok cezbetti… Uzun zamandır şikayetim
vardı ve kendime güvenim sıfırdı. Labioplasti ameliyatı olmam gerekiyordu ama çok korkuyordum, “güzel olur mu”, “memnun kalır mıyım” diye çok düşünüyordum, taa ki sizi bulana kadar 🙂

Gelip sizin o başarınızı, bilginizi gördükten sonra içimdeki bütün korkular kaybolup gitti. Mucize gibiydi. Size ne söylesem
gerçekten az… Siz benim kendime olan güvenimi kazandırdınız, kendime olan bakışım değişti. Size çok teşekkür ediyorum.

Sizden çok memnunum ve iyi ki sizi seçmişim ve sizinle olmaya devam edeceğim. Hamileliğimde de çocuklarım olduğunda da hep benim yanımda olmanızı istiyorum. Size güvenim sonsuz.

İyi ki sizi tanımışım ve iyi ki varsınız

X

Canım doktorum,
Tedavi için doktor araştırırken bir sitede isminizi gördüm “çok sıcak samimi ilgili ve işinde çok iyi” diye bahsetmişlerdi. Ben de bu yoruma güvenerek size geldim. İyi ki de gelmişim, gerçekten de samimi, ilgilisiniz.

Yaptığınız ameliyatımda da işinizde ne kadar iyi olduğunuzu anlamış oldum. Bir iğneden korkan ben sizin samimiyetinize inanarak spinal anestezi ile mesane sarkması, vajinoplasti, perineoplasti ameliyatlarımı oldum. “Ameliyat sonrası ne kadar ağrım olacak” diye sorduğumda “hiç olmayacak” demiştiniz, gerçekten de hiç ağrım olmadı. İyi ki siz ve o sihirli elleriniz var. Kendime olan güvenim tamamen geri geldi.

Her şey için çok teşekkür ederim Aynur Hanım. Eşime dostuma soranlara koşulsuz tek önereceğim doktor Aynur Şendemir olacak,
İyi ki sizi tanıdım canım doktorum, bütün alkışlar size

G…

15 yaşındaki kızıma Labioplasti ameliyatına ihtiyacımız vardı. Ancak yaşı küçük olduğu için çok endişelerimiz vardı.
Aynur Hanım’ı yorumlar sayesinde buldum. O yüzden de yorum yazmak istedim. Benim gibi anneler var ise, onlara biraz da olsa yol gösterebilmek için.

İnanılmaz memnun kaldık. Kızıma olan şefkati, sevgisi, ameliyat sürecindeki tam desteği ve tabiki ameliyat sonrasındaki memnuniyetimiz 🙂

İyi ki, iyi ki sizinle yol almışız bu süreçte.

S… T…

Merhaba Aynur Hanım’cım 🙂
Nasıl ki yorumlara güvenip sizinle tanışmaya geldiysem kendim de yorum yapmak istedim.
Sizde Vajinal estetik başlığında 3 ayrı işlem yaşadım… Operasyondan sonra 2 ay oldu, son muayenem bugündü. Şu an kendime bakıp çok mutlu oluyorum.

Sonuç mükemmel. Siz tüm bu süreçte bana kendimi güvende hissettirdiniz. Sakince benim telaşlarımı hatta bazı hatalarımı yönettiniz. Detaylı açıklamalarınıza güler yüzünüzü eklediniz. İşinizde iyi olduğunuz kadar iletişim yönünde de başarılı olmanız bana inanılmaz iyi hissettirdi. Benim bu operasyonla ulaşmak istediğimin üstünde bir sonuçla mutlu ettiniz.

Ve dünyayı mutlu kadınlar iyileştirecek 😉
Vajinal estetik düşünen tüm arkadaşlarım kesinlikle bir tanışın derim, gerisi zaten sizinle.

S… P…

İnternetten yorumları okuduktan sonra karar verdim Aynur Hanım’dan randevu almaya…
Kendisi çok ilgili ve sorunumu 10 gün gibi kısa sürede çözdü. Sıcak kanlı ve sevgi dolu bir insan ve doktor…
Çok mutlu & sağlıklı çıktım muayenehanesinden.
Tekrar teşekkür ederim

S… Y…

Doktor Hanım’ ı tavsiye üzerine buldum ve internette araştırmaya başladım.
Yazacağım yorum gibi bir sürü iyi yönde görüşleri okudum, iyi ki doktor hanımla yollarımız kesişmiş. Kendisi kadar ilgili alakalı bir doktor görmemiştim.
Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

S… Y…

Aynur Hanım çok samimi ve çok ilgili bi doktor, iyi ki diyebileceğim nadir kişilerden biri. Kendisine çok teşekkür ederim size de tavsiye ederim, gidin ve şikayetiniz ortadan kalksın 🙂

G… Y…

Merhaba
eşimle dört yılın ardından severek evlendik fakat vajinismus engeli ile karşılaşmıştık. Uzun araştırmalar sonucunda Aynur Hanım’ı bulduk. İçten içe “yapamam”, “yenemem” dediğim bu hastalığı 1 haftada çözüme ulaştırdık.

Başaran kadınların hikayelerini okurken bir gün ben de aşabilir miyim derken bu satırları yazıyorum. Ağrı acı asla yok sadece kendinize inanın içinizdeki o yanılgıya kanmayın.

Bu süreçte anlayışını, desteğini sonuna kadar gösteren eşime veee
tabiki bu hastalığı yenmemi sağlayan korkularımı kaygılarımı alıp götüren Aynur
Hanım’a çooook teşekkür ediyorum iyi ki tanıdım sizi, iyi ki varsınız.

H…

“Eğer bu yorumu okuyorsanız siz de benim gibi internette en iyi doktor arayışı içerisindesiniz” yorumu, beni Aynur Hanım’a yönlendirdi. Ki benim gibi Bursa’da doktorlarla görüşüp sonrasında Ankara’ya gitmeyi düşünen birinin bu yorumla karşılaşması çok iyi oldu.

Aslında hepimizin hikayesi birbirine çok benzer. 3.5 yıllık bir evlilik; üzüntülerle, ağlamalarla geçen ve kimseye
anlatamadığımız, açılamadığımız kendi kendimizi tükettiğimiz süreç. Asla kendi başınıza halledebileceğiniz bir sorun değil. Ertelemek de hiçbir zaman çözüm değil emin olun. Biz hep nasılsa yaparız deyip doktora gitmeyi erteleyenlerden olduk. Bu yazıyı okuyorsanız emin olun ki çok doğru bir yerdesiniz. Hiç tereddüt etmeden kendinize güvenin ve hemen randevu alın çünkü düşündükçe, üzüldükçe bu sıkıntılı süreç geçmeyecek. Aynur Hanım’la daha ilk görüşmenizde ne kadar doğru bir karar verdiğinize şahit olacaksınız. Çok sıcak, çok samimi, çok içten…

Ayşe Hanım da çok ilgili ve destekçi.. Ah diyorum keşke daha önce görüşme fırsatım olabilseymiş. Çalışma şartlarımdan dolayı biz bu sorunu bir haftada yendik. Siz belki de daha da kısa sürede yeneceksiniz. Sakın ertelemeyin.

S… T…

Merhaba arkadaşlar
bu yorumu benim gibi çok çekinerek operasyona kendini ikna eden tüm bayanlar için yazıyorum. Aynur Hanım’a güvenin ve masaya uzanın. Anlayışı, açıklamaları, sürecin takibinde sıcak kanlılıkla size açıklama yapması siz mutlu oluncaya kadar sizi takip etmesi harika. İyi ki diyorum, iyi ki Aynur Hanım’ı seçmişim.

E… K…

Merhabalar ben 1 buçuk seneye yakındır evliyim ve defalarca denememizden sonra yapamayınca araştırmaya başladım. Ve vajinismus diye bir hastalık varmış onu öğrendim daha sonra Dr. Aynur Hanımın sayfasındaki yorumları okuyarak karar verdik ve randevu aldık. İlk muayeneden itibaren bizimle çok ilgilendi kendisi anlayışlı alanında uzman ve en önemlisi başaracaksın sen yapacaksın diyerek destek olarak korkularımı, endişelerimi acaba acır mı düşüncelerimi beynimden silmeyi başardı. Ve 3 seansta bu hastalıktan kurtulmayı başarabildim.

Aynur Hanım’a teşekkürleri borç bilirim iyi ki sizi tanımışız ve sizi tercih etmişiz. Başarabilirsiniz ertelemeyin bende yorumları okurken acaba yapabilir miyim diyordum. Ben başardıysam siz de başarabilirsiniz.

öz…̇

16 Mayis 2012 Ikinci kez Anne oldum. 9 ay endiseli bekleyisin ardindan cok keyifli bir dogum tecrubem oldu. Simdi ilk dogumumu ve Ikinci dogumumu dusununce dogum bir ekip isi diyorum. AMA ekibi yonetenin doktor oldugu da tecrubeyle sabit. Doktor in asking olmasi, panik yapmamasi, Anne adayini rahatlatip olumsuz bir durum varsa anne adayina hissettirmeden ekibindekileri yonlendlrebilmesi kesinlikle isi bir yoneticilik kabiliyetinin yani Sara profesyonellik istiyor. Ilk dogumumu dusununce tecrubesiz ellerde bosun a hirpalanmisim diyorum.(tecrube yalnizca yillarla kazanilacak bir kazanim da degil benim gordougum kadariyla) Epidural sezeryan artik benim icin korkunc bir ani degil. Ben Ikinci bebegimde annelik keyfini yasadim. Doktorumun yonlendirmesiyle tedavi lie hamile kaldim, doktorumun yonlendirmesiyle hamileligimdeki saglik problemlerime dacha rahatlatip sabrettim, doktorumun yonlendirmesiyle spinal epiduralle tansies ettigi hastanede nurtopu gibi bir bebege sahip oldum. Simdi butun bunlari dusunup Allah’a Sukrediyor doktorumaysa sonsuz tesekkur ediyorum. Sn.Op.Dr.Aynur SENDEMIR size sonsuz tesekkurler…
26 Ağustos 2012

ak…ı

Ben ve eşim Aynur hanımı tanıdıktan sonra, gerçekten inanılmaz güvendik sevdik ve bağlandık kendisine. Herşeyden önce tam bir insan, sizi rahatlatmak, huzurlu sağlıklı bir doğum yapmanız için elinden geleni yapan bir doktor. Güler yüzüyle daha ilk tanışmada rahatlık veriyor. Mesleki bilgi ve yeteneğine gelirsek, muazzam. Kısmet olursa 2. çocuğumuz için kesinlikle içim çok rahat olacak. Doğumumuz için saatlerce hastanede bizim yanıbaşımızda beklemiş, eşim uyurken gece yarısı gelip yanında yarım sa kıpırdamadan oturup elini tutmuş, başka doktorların on kere sezeryan yapacağı durumumuzu, ısrarla ve çok sağlıklı bir şekilde normal doğuma çevirmiş, heralde bırakın bursayı türkiyede kendisini başka bir doktora değişmeyeceğimiz doktorumuzdur. Kendisinden Allah bin kere razı olsun.  19 Kasım 2012

b….n

Ben ikinci gebeliğimde Aynur Hanımla tanıştım ve çok güzel anılar biriktirdim onunla birlikte.Sıkıntılı bir gebelik geçirmeme rağmen hekimimin doğru kararları ve içten tavrı benim bu dönemi gülümseyerek hatırlamamı sağladı.Bunda en büyük etkenin de mükemmel bir doğum gerçekleştirmesi olduğunu düşünüyorum.Plates topu ve mezdeke eşliğinde çok eğlenceli geçen bir hazırlık süreci ardından kusursuz bir normal doğum yaptırdı. Eşimi doğuma girme konusunda ikna etmesi benim açımdan çok mutluluk vericiydi.Eşime kelebek dokunuşlarıyla masaj yapmayı öğretti,bu sayede doğum sancılarım neredeyse kayboldu. Herşey için ona teşekkür ederiz. 9 Ocak 2014

me….

Normal doğum konusunda takıntılı biri olarak, hamilelik sürecinin başından itibaren eşim ve ailemle birlikte kendimizi hep normal doğuma odaklamıştık. Sezeryan doğumu asla düşünmüyorduk. Aynur Hanım’ın normal doğuma yönlendirmedeki ününü duyduğumuzda hemen kendisiyle bağlantıya geçtik, gebelik takipleri ve doğum sürecini birlikte geçirdik. 32. Haftaya kadar her şey normal giderken, 32. Hafta bitiminde yüksek tansiyon ve yoğun ödem problemlerim başladı. Aynur Hanım’ın doğru yönlendirmeleriyle evde yatak istirahati ve tansiyon ilacı tedavisine başladık.

Bir hekim olarak preeklempsi başlangıcı olabileceğini ve gebeliğin erken sonlandırılması gerekebileceğini açıkça ifade etti. Tüm riskleri de bir bir bıkmadan, defalarca anlattı, uyarılarını yaptı. Başka bir doktorun hemencecik sezeryana yönlendirebileceği bir durumda Aynur Hanım yine de sonuna kadar bekledi. Bizim için de Aynur Hanım için de gergin bir bekleyiş oldu tabiki. Doğum için hesaplanan tarihe daha haftalar vardı ve en ufak bir yorgunluk veya üzüntüyle tansiyonum 14-11’e fırlıyordu. Küçük tansiyonun bu kadar yüksek olması ciddi bir riskti. 15 dk ayakta dursam ayaklarım davul gibi şişiyordu. Bu haftalar nasıl geçecek derken kızım 22 gün önce gelmeye karar verdi. Doğum sürecinin başladığını Aynur Hanım’a haber verdiğimizde beni hemen hastaneye yatırdı ve çok kısa bir süre içinde ilk muayeneyi ve tahlillerimi yaptırdı. Bu andan sonra doğum sürecini mükemmel bir şekilde yönetmeye başladı. Muayenehasini kapatıp saat 16:00’dan gece 01:00’e kadar hastanede bizimle birlikte kaldı. 40 dk-1 saat gibi aralıklarla, bazen yarım saatte bir ebe hemşire ile birlikte muayenelere devam etti. Normal doğum sürecinin sekteye uğramadan, bana ve bebeğe bir zarar gelmeden devam edebilmesi için her türlü müdahale ve ilaç desteğini tam yerinde ve zamanında uyguladı. Sancı çekerken hafif birşeyler yiyip, oda içinde gezinmemi sağladı. Tüm bunlar doğal, aktif doğum sürecini keyifli bir hale getirdi. Doğumdan önce 2 doz antibiyotik uygulaması yaptırdı ki, bu uygulamanın önemini 1 hafta önce doğum yapan bir akrabamızın bebeğinin kanında bakteri çıkması ve 5 gün bebeğin hastanede yatmak zorunda kalması sebebiyle yaşayarak öğrenmiştik.

Sık kontroller neticesinde, tansiyonum yükseldiğinde dilatı ilacıyla zamanında müdahale ederek yine sezeryana gidebilecek bir riskin önüne geçti. Daha doğumhaneye geçmeden, odada doğuma hazırlık ıkınma alıştırmaları yaptırdı ve doğuma kalan süreyi öyle bir ustalıkla ayarlamış ki doğumhaneye girer girmez daha 10 dk geçmeden kızımı kucağıma aldım. Yani doğumhanede hiç hırpalanmadan doğum gerçekleşmiş oldu. Gece 01:00’de hastaneden ayrıldığı ve ertesi gün sabahtan il dışına yolculuk yapacağı halde sabah 07:00’de gelip kontrol muayenesi yapacak kadar mesleğine ve hastalarına önem veren bir hekim Aynur Hanım… İkinci kez hamile kalırsam Bursa dışında yaşıyor bile olsam Aynur Hanım’dan başka bir doktora gitmeyi kesinlikle düşünmem. Çünkü doğumun gerçekleştiği günden önce doğum süreci benim için korkunç, tüyler ürpertici bir kavramken, Aynur Hanım bu süreci son derece keyifli, doğal, sağlıkla sonlanan bir süreç haline getirdi. Şimdi geri dönüp düşündüğümde hastanede doğuma kadar geçen 12 saat ve doğum anı hiç de korkunç bir anı olarak gözümde canlanmıyor. Uzmanlığına, iyi niyetine, normal doğuma olan tutkusuna hiç tereddüt etmeden sonuna kadar güvenebileceğim Türkiye’de bulunan çok ender hekimlerden biri Aynur Hanım. Kendisinden sonra başka bir doktora güvenebileceğimi hiç düşünemiyorum. Mesleğini bir sanatçı zerafetiyle icra eden Aynur Hanım’ı şiddetle tavsiye ediyorum. 4 Kasım 2014

mi…n

Aynur hanım için her yönü ile tanıdığım en mükemmel doktor ve insan diyebilirim. Hamileliğim ve doğumumdaki ilgisi ve desteği olmasa ne yapardım bilemiyorum. İlk gebeliğim olmasından dolayı doktor konusunda biraz tecrübesizdim. İlk gittiğim doktor gebeliğimle ilgili olumsuz konuşup beni ve eşimi çok huzursuz etti. Bizi bir sürü test için yordu ve yıpratdı.Mutsuz geçen bi kaç ayın ardından Aynur hanımı tanıdım ve sayesinde çok rahat bir gebelik geçirdim.Öncelikle mesleki bilgisi olsun gerek güler yüzlülüğü olsun ve güven verici konuşması sayesinde eşim ve beni tüm sıkıntılarımızdan uzaklaştırdı. Hiç bir sıkıntı ve ağrı çekmeden bu süreci atlatmamı sağlayan mükemmel insan..Normal doğum için eşim ve beni 3 ay öncesinden hazırlamaya başladı ve bu süreci okadar güzel atlattık’ki sonunda normal doğum yapmamı sağladı sıkıntılı geçen gebeliğimi geride bırakıp sağlıklı bir şekilde bebeğimize kavuşmamızı sağladı…

12 Mart 2015

es…a

Aynur Hanımın ismine hamilelik düşündüğüm dönemlerde internette yaptığım araştırmalardan ulaştım. Doğal Doğumu desteklediğini düşündüğüm için kendisini özellikle tercih ettim ama hiç referans olmadan yaptığım tercihin bu kadar doğru Olacağını hayal edemezdim. Aynur Hanım mesleki donanımıyla, doğumun doğal bir süreç olduğuna olan inancıyla, hastası için bütün riskleri değerlendiren dikkatiyle ve doğru iletişimiyle tanıdığım en iyi doktor oldu diyebilirim. Hamileliğim ve doğum Sürecimde hem bütün riskleri öngörüp gerekli önlemleri Aldı hem de hamilelik ve doğum sürecinin doğallığını bozmayıp gereksiz kaygılardan beni ve eşimi uzaklaştırdı. 15 Aralık 2014’te hamileliğinin tam 40. Haftasında 3.60kg ağırlığında normal doğumla sağlıklı bir bebek Dünyaya getirdim. Ve hiç şüphem yok ki başka bir doktor takibimi yapıyor olsaydı “rahim içi gelişim geriliği” olduğunu söyleyip bu bebeği 1 ay erken sezeryanla almayı teklif edecekti. Aynur hanım sıkı takipler yaparak, bizim isteklerimizi göz önünde tutarak, bütün önlemleri alarak ama en önemlisi taşın altına elini koyarak Süreci bizimle paylaştı. Ilk sancılarımdan doğuma kadar yanımdaydı. Çok sıkıntılı olabilecek hamilelik sürecimi Aynur Hanım sayesinde çok rahat geçirdim. Doğar doğmaz bebeğimin göğsüme bırakılması, kordon bağının eşim Tarafından kesilmesiyle de rüya gibi bir doğum gerçekleştirdim. Oğluma bu Dünya’da ilk dokunan ellerin sıcak, Güvenilir, “iyi” eller olduğunu bilmek de Bonus oldu benim için. Kendisine teşekkürü borç bilirim. Iyi ki kesişmiş yollarımız… 23 Ekim 2015

hl…2

Farkli bir doktor ile hamileligimin neredeyse yarisina kadar devam ettim fakat normal dogumdan zaman gectikce uzaklastigini hissedince bir arkadasimin tavsiyesi uzerine internetten arastirip gittigim “nadide hanimefendi”dir kendileri. Daha İlk tanismamizda cok baglanmistim ilk anda hissetmiştim. dogru doktorda oldugumu. Dogumum normal fakat kendimden oturu zorlu bir normal dogum oldu. Buna ragmen daha dogrusu bana ragmen beni en guvenilir en guzel sekilde normal dogum yaptiran yapabilicegime inandiran canim doktorum Onu Cok Seviyorum.Dogum sonrasinda ilk defa bir doktor ile daimi sekilde gorusemicek olmaktan uzuntu duydum ve duyuyorum. Herkezlere siddetle tavsiyemdir ve cevremdekileri gozum kapali yonlendirdigimdir.Sakin baska doktorlara bakmayin piyasada adi ile unlenmislere inanmayin,boylesine bir doktoruda kacirmayin !!!  29 Ekim 2015

ay…n

Çok pişmanız, ilk çocugumuz kızımız için Aynur hanımı tercih etmediğimiz için. İkinci çocuğumuz oğlumuz için eşimin gebelik takibini, doğumunu, doğum sonrası takibini titizlikle ve yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle gerçekleştirdi. Aynur hanımı bukadar sevmemizin diğer bir sebebi de yapmacık olmayan gerçek samimiyeti ve insanlığı tabi ki. Sizi gerçekten önemsediğini, sizinle birlikte üzüldüğünü, sizinle birlikte sevindiğini hissediyorsunuz. Sizin ve bebeğiniz için en iyi en doğru uygulamayı tavsiye ettiğini ve yaptığını gönül rahatlığıyla emin olabiliyorsunuz. Allah nasip ederse üçüncü çocuğumuz için ve tabi Aynur hanım evinin bahçesinde çapa ve bahçe işlerine daha fazla zaman ayırmayı düşünüp 🙂 emekli olmazsa gözümüz kapalı yine Aynur hanımdayız.

8 Haziran 2020

es…n

Merhaba Arkadaşlar,
Eğer bu yorumu okuyor iseniz sizde benim gibi internette en iyi doktor arayışı içerisinde, yada Aynur hanımın ismini bir yerler duymuş ve araştırma işine girmişsinizdir.
Anlatmaya başlasam Aynur hanım hakkında sayfalarca güzel detaylar verebilirim sizlere, Aynur hanım size bir doktorun verebileceği her şeyi en güzel şekilde sunan bir doktor, inanılmaz naif, anlayışlı, hoşgörülü, detaycı, olumlu düşünen, enerjisine ve gülüşüne hayran kalacağınız bir doktor.
Bir kadın doğum uzmanına gidip senin çocuğun olmaz ama yöntemleri var deneriz deyip panikle araştırıp Aynur hanıma gittikten sonra hiçbir şey kullanmadan ilk ay hamile kaldım Aynur hanım beni sorunum olmadığına ilk görüşmemizde ikna etti 🙂
Buraya 9 aylık süreçte yaşadığım inanılmaz bir sürü an anlatabilirim ama size bir kaç örnek vererek bahsedeceğim,
Size doğum öncesinde eşinizle birlikte verdiği doğum eğitimi bu eğitimi dışardan alırısınız normal de doğumun her türlü senaryosuna uygun sizden bekledikleri, onun yapacakları, eşinizin yapacakları, nasıl ilerlemeniz gerektiği ilk başlangıcının nasıl olacağı hangi saniyelerde nerde karınızda neler hissedeceğiniz hangi durumunda hangi tür nefes alıp vereceğiniz, ve eşinizin hangi durumda nasıl destek verebileceği aynı zamanda kendisinin ve bebeğin o andaki pozisyonlarına kadar canlandırmalı bir eğitim , o kadar önemli bir detay ki yaşamadan bilemezsiniz nasıl bir önemini.
Normal doğum yanlısı bir doktor olduğu duymuştum benimde istediğim normal doğumdu takıntıydım hatta ama bazen işler sizin istediğini gibi olmaz 42. haftaya kadar bekledi ve elinden gelenide yaptı suni sancı denedi ama açılmam olmadı ve benimle çok güzel bir konuşma yaparak beni sezaryen sürecime geçmemim çocuk ve benim sağlığım için daha uygun olduğuna ikna etti. Sezaryen masasında bebeğin bağını koparmadan benimle buluşturması, hemşireler bebeği hazırladığında ise benim yanımdan ayrılmasına izin vermeyip o senin parçan babasıyla da birlikte birlikte buluşmanız daha iyi olur dışarıda her kez beklesin dedi, bu esnada hemşirelere bebeği emzirme alıştırmaları yapmasını söyledi aynı zamanda kardım da rahmimde olan kasılmaları çocuk emmeye çalıştıkça oluşan farklıları bana anlatıyor du hemşireler ben masadan kalkana kadar emzirme alıştırmaları yaptı. Ben baştan anlayamadım sezaryen olan her kez bildiğim kadarı ile çocuk aileyle kavuşur ancak anne sonradan odaya çıkarılır ve her kez çocuğun başında olur anne arka plan da kalırdı. Ama ben ameliyathaneden çıktığımda eşimle üçümüzüm buluşma anı muhteşemdi ve hayatımdaki en inanılmaz sahneydi herkesin kapıda heyecanla bizi beklediğini görmek ve doktorumuzun düşündüğü çok küçük bir detay gibi gözüken bu durum bize hayatımızın en özel anını yaşatmıştı. Doktorumun benden önce çıktığında eşimle olan sarılma sahnelerini de görseniz Aynur hanımın bir doktordan çok daha fazlası olduğunu anlarsınız. 17 Aralık 2020

isimsiz 3

Aynur Hoca yuksek enerjisiyle bizi acayip motive etti, hamileligimde ilk aylarda sikintili donemler geçirdim o donemlerdeki takibi, ilgisi cok cook iyiydi. Hamilelik kisminda tum kadin dogumcular muthis bilgilere sahip olabilir ama hastayla iletişim kurmak, guzel anilar biriktirmek, her zaman destek oldugunu hissettirmek Aynur Hoca nin en harika tarafı. Hem teknigi, hem iletisimi ile çok cok memnun kaldim. Aynur Hoca nin gerceklestirdigi sezeryan doğumumda da hersey cok iyiydi, cok cabuk toparlandim. Kuşkusuz şiddetle tavsiyemdir. 18-06-2021

Sümeyye ……

Ben 1 yıllık evliyim ve eşimle severek evlendik. İlk geceyle ilgili çevremden olumsuz söylentilerle karşılaşmamıştım. Bir korkum endişem yoktu. Her şey güzel geçecek ve mutlu olacaktık.  Herkes gibi ….

Ama öyle olmadı. İlişkiye girmeye başladığımız anda kasılmalar ve şiddetli ağrılar hissettim ve ilişkiye izin veremedim.

İnternetten araştırdığımda ise vajinismus hastalığıyla karşılaştım. Ve yıkıldım. Kendime konduramadım. Kabullenemedim.

Ama zaman geçtikçe çözüm aramaya başladım. Gitmediğim doktor, psikolog ve kullanmadığım ilaç kalmamıştı. Ama bir türlü birlikte olamıyorduk.

Okuduğum yorumlardan ve tavsiyeler üzerine Aynur Hanımla tanıştım. Çok güler yüzlü, samimi, işine aşık bir doktor. Bana 3 – 4 seansda çözülebileceğini anlatınca göz yaşlatına boğuldum. İnanamadım. Ve hiç acı çekmeden, sıkılmadan 3. Seansda 1 yıllık korkularımdan Aynur Hanım sayesinde kurtuldum. Herkese tavsiye ediyorum. Mükemmel bir doktor …

2016

Sümeyra ………..

Merhabalar. Bir gün ben de buraya mektup yazabilecek miyim diye tasalanırken şimdi keyif içerisinde mutluluğumu paylaşıyorum. ‘Elbet bir gün olur’ düşüncesiyle geçirilen bir yıllık sürecin ardından ,  burada okuduğum yorumlardan aldığım güvenle Aynur Hanım’ın kapısını çaldım. Bu kapıdan içeri girdikten 4 gün sonra çözüme ulaşmış bir şekilde gülen bir yüz ve hafiflemiş bir ruh ile çıktım.

Ben bile başardıysam bu yorumlar size güç olsun ve ertelemeden gelin.

Aynur Hanım’ın ilgisi ve bilgisi sadece vajinismus hastalığınızı değil tüm benliğinizi değiştirecek.

Çok teşekkürler aynur Hanım. İyi ki tanıdım sizi.

Rumuz: Ümitsiz Evlilik Almanya

Benim için evlilik korku dolu ümitsiz ve diğer evli insanlar gibi olmayacağına kanıttı ki biz bir aşk evliliği yaparak evlendik taki evlendiğim güne kadar mutlu huzurlu aşk dolu günler yaşadık. Evliliğimden sonra diğer insanlar gibi hiçbir başarım olmayacağına kanaat getirdim ve 6 yıl bizde herşeyi bitirdi. ( Aşk , Sevgi , Saygı ) Bitti. Nette artık çare aradım ümitsizdim…

Taaki Aynur Hanıma ulaşana kadar ulaştım buldum bana randevu verdi. Zamanım okadar az ve kısıtlıydı ki. Benim bu durumu çözmem gerekti. Bizi karşılayışı sıcaklığı sevgisi anlayışı bambaşkaydı.  Aynur Hanımın bana verdiği destek güven inanç beni bambaşka insan yaptı. Onu çok seviyorum…

Ve ben 5 gün içinde bu vajinismus illetinden kurtuldum. Size diyorum korkmayın utanmayın kendinizi Aynur Hanıma bırakın ve sonucu benim gibi mutlulukla haber vermeye gelin. Başardım… 🙂

E….. İ….

Merhaba evliliğimizin ilk haftası vajinismus olduğumu anladım. Bu hastalıkla ilgili bir çok araştırma yaptım tedavisinin olduğunu öğrenince içim rahatlamıştı. Daha sonra eşimle yaptığımız araştırmalar sonucu doktor Aynur Hanımı bulduk. İlk görüşme sonrası tedaviye başladık ve asla kurtulamam sandığım hastalıktan 1 hafta bile geçmeden kurtuldum. Eğer bu sorunu yaşıyorsanız mutlaka Aynur Hanıma başvurun ve yapabileceğinize inanın çünkü diğer kadınlardan bir farkımız yok sadece yanlış bilgilere sahibiz. Bu hastalığın evliliğinize gölge düşürmesine izin vermeyin tedavi sürecinde ağrı ve acı asla yok. Daha önceleri hastalığı yenen kadınların mektuplarını okuyup acaba ben de başarabilir miyim diye düşünürken şu an ben de bu satırları yazıyorum. Bu süreçte en büyük destekçim olan eşime ve tabi ki hastalığı yenmemi sağlayan Aynur Hanıma eşim ve ben teşekkürlerimizi sunuyoruz.  31.08.2021

T……S….

2,5 yıllık evliyim ve yaklaşık 1,5 yıldır bir türlü bebeğimiz olmuyordu. Muayeneden çok korktuğum için de doktora gidemiyordum. Sonra internetten tesadüfen buldum Aynur Hanımı, iyi ki de bulmuşum. Daha karşısındaki koltuğa oturur oturmaz kendinizi o kadar güvende hissediyorsunuz ki bir anda bilinçaltınızda saklı kalan her şey dilinize vuruyor. Meğer vajinismusmuşum ve farkında bile değilmişim.

Tedavimin ilk günü çok ümitsizdim çünkü doktorum her ne kadar harika biri olsa da her şeyi kendim yapacaktım. Başaramamaktan çok korktum. Ama kendimi Aynur Hanıma bıraktıktan sonra güler yüzüyle, sıcaklığıyla beni o kadar rahatlattı ki 3 seans sonra tüm sorunlarım çözülüverdi.

İlk günden beri hem beni hem de eşimi desteklediğiniz, güler  yüzünüz, sabrınız ve ilginiz için çok çok teşekkür ederim. Sizi çok seviyorum…

T……..S…Eşi

Eşim ile birlikte tedavi için geldiğimizi düşünüyordum. Fakat zamanla bir terapi halini aldı ve tedavinin diğer bir yönünün bu olduğunu ilk kez sizinle tecrübe ettik. Çok uzun bir süreç olacağını düşündüm fakat sayenizde kısa bir sürede sorunumuzu hallettik. Umarım daha güzel haberler ile tekrar görüşürüz. Herşey için teşekkür ederiz.

Ş……T…..

4 aylık evliyim , eşimle 2 senedir tanışıyoruz, çok mutlu olmamıza rağmen bir türlü her ilişkide istenilen birlikteliği yaşayamamış olmak canımızı çok sıkıyordu. Yaklaşık 3 ay bu sorunu yaşadıktan sonra yapmış olduğum araştırmalardan sonra Dr. Aynur Şendemir’in makalelerini buldum. Hemen arayıp bir randevu planladım. İlk kliniğe eşimle geldiğimizde o kadar güven verici ve kendinden emindi ki tedaviye hemen başladık. Sadece 2 seansta vajinismus denilen bu sıkıntıdan kurtulduk.

Dr. Aynur Şendemir’e ve ekibine teşekkür ederiz. Bu sıkıntı ile uğraşmak yerine profesyonel destek almak kısa zamanda istediğiniz sonuca ulaşmanızı sağlar.

S…..Y..

Ben 27 yaşındayım. Bu yaşıma kadar hiçbir zaman cinsel ilişkiye girmeyi düşünmedim. Ta ki evlenme teklifi alana kadar. Evlenmeyi kabul ettiğimde cinsel ilişkiye girmeyi de düşünmeye başladım ve bunu nişanlım ile paylaştığımda denemeye karar verdik. İlk denemede direkt onu yataktan attım. Her denememizde ya yataktan ya koltuktan fırlatıyordum. Bir süre sonra nişanlım da artık bunu denemek istememeye başladı. İlişkimiz arkadaşlığa dönmüştü. Başbaşa kalacağımız ortamlardan kaçmaya başladık. Hatta ayrılmayı dahi düşündüm. Ayrılık konuşması yaptığımızda bunu halletmemiz gerektiğine karar verdik. Birbirimizi seviyorduk, arzuluyorduk. Sadece seks yapamıyorduk. Nişanlım da artık seks yapmaktan korkmaya başlamıştı. Bekaret bizim için baş belası olmuştu. Nişanlım benim onu itmelerimin seks istemediğim için değil ‘vajinismus’ olduğum için yaşadığımı söyledi. Doktora gitmeyi o teklif etti. Kendisi eczacı olduğu için bu konulara hakimdi. Dolayısıyla benim hastalığımı kabullenmem onun desteğiyle oldu. Ben önce bir kaç kadın doğum doktoruna gittim. Onlar bunun uzun bir süreç olduğunu ve bununla ilgilenen iki doktor olduğunu söylediler. Bunlardan biri Aynur Hanım’dı. Daha sonra aile hekimime gittim. O da bir arkadaşının evlilik sonrası böyle bir sorun yaşadığını ve Aynur Hanım’ın çözdüğünü söyledi. Aynur Hanım’a muayeneye geldim. Yedi aydır ilişkiye girmeye çalıştığımı söyledim. O da beni muayene etti. Kızlık zarının yerinde durduğunu ve Vajinismus olduğumu söyledi. Bu durumu hem ailemle hem nişanlımla paylaştım. Onlar düğüne kadar beklememi söyledi. Fakat ben dinlemedim. Ne kadar süreceğini bilmediğim bir tedaviyi ötelemek istemedim. Çünkü Aynur Hanım bana dört seansta %100 sonuç alacağımızı söyledi. Bu beni çok umutlandırmıştı. Muayeneden birkaç ay sonra kararımı verdim. Ve düğünüme bir ay kala gerçekten dört buluşmada sorunu çözdük. Korkularımın üzerine  gitmeyi, söylendiği gibi canımın yanmayacağını, eğer doğru egzersizleri doğru uygulamaları yaparsak, vajinismusu yeneceğime beni inandırdı. Hem nişanlımı hem beni korkmadan cinsel ilişkiye girmeye ikna etti. Sonrasını bize bıraktı. Bir kaç denemede bunu başardık. Şu an çok mutluyuz. Genelde evli olanlar gelirmiş. Fakat biz bunu ertelemek istemedik. Evlendiğimiz ilk günleri, balayımızı bu sorun ile boğuşarak geçirmek istemedik. İyi ki buraya gelmişiz. Hem vajinismusu yendim. Hem de doğru cinsel hayatın nasıl yaşanılabileceğini öğrendik. Ben kendi adıma vücudumu tanıdım, vücudumla barıştım. Bu süreçte eş desteği çok önemliydi. Çevremdeki herkes tedavi olmama gerek olmadığını evlenince düzeleceğini boş vermemi, çok ayıp olduğunu, nişanlımın beni bırakabileceğini, düğünüme daha çok olduğunu bekleyip evlendikten sonra gidersin gibi türlü olumsuz yorumlar yaptılar ama ben kendime, nişanlıma kısacası aşkımıza güvendim ve çok şükür ki başardım. Bunu yaşayan herkese tek tavsiyem hastalığını kabullensin, eşini ikna etsin ve Aynur Hanımı tercih etsin bana ne söz verdiyse hepsini tuttu bende onun bana ödevlerini uyguladım ona çok teşekkür ederim umarım herkes bu sorunla yüzleşir ve çözer. Acı, ağrı, yanma, kan akması bahsedildiği gibi çok değil bende hiç olmadı kan kahverengiydi ağrı, yanma hiç olmadı dilerim herkes benim kadar hızlı ve sorunsuz çözer.

G..G..

Merhaba;

Eşim , çocuklarım , sevdiklerim , mutlu huzurlu bir hayat , kendi evim , eşyalarım , binlerce güzel hayalim ve umutlarım… İşte böyle başlamıştım hayatımın yeni dönemine evlilik hayatına. Sonra , neden benim başıma geldi , asla düzelmeyecek , hiç bir zaman mutlu olamayacağız , hakaretler , aşağılık hissi ve adını bile telafuz etmek istemediğim bu sorunu yaşadığım evliliğimin 8. ayında tanıştım Dr. Aynur hanımla.Bir sürü araştırma yaptım aylar günler böyle geçti. Kendi kendime başaramayacağımı anladığımda tedavi olmaya karar verdim. Keşke daha önce olsaydı dediğim çok oldu. Kendinizi yıpratmayın buna izin vermeyin , ne olursa olsun herşeyin bir çözümü var.

Şimdi bu satırları gözlerim dolu dolu kötü günleri unutmaya çalışıp yazarken hayata tekrar umutla bakıyorum. Şimdi en çok hayal ettiğim şey anne olmak…

Aynur hanım ;

Duygularımın cümlelerle tarifi yok. Teşekkür ederim bu zor zamanlarımda elimi tuttuğunuz , bana destek olduğunuz için. Umarım daha güzel daha mutlu zamanlarda kesişir tekrar yollarımız.

Hoşçakalın

E.. C..

Merhaba,

1 buçuk aylık evli bir bayanım. Her kızda olduğu gibi benim de ilk gece korkum vardı. İçimde yıkılmaz sandığım dağlar yaratmıştı. Bu korkum evliliğimin en güzel zamanlarını alt üst etmişti. Vajinismusdum. Belki geçer derken 1 buçuk ay gitti. Olacak gibi değildi. Araştırmaya başladık. Yardımın alınmasının şart olduğunu görerek araştırmamız bizi Aynur Hanım’a yönlendirdi. Onun muayenesi ve tatlı dili ilk seansda tabularımın %70’ini kırmıştı. Tedavimiz 3 seansda  bitti. İlk denemede başarılı olduk. Aynur Hanım’a çok teşekkür ediyoruz.

Bu rahatsızlığı demiyeyim, tabuyu taşıyan herkes hiç vakit kaybetmeyin, yardım alın. Yıkılmaz tabular geride kalabiliyormuş. Sağlıcakla kalın.

Aynur Hanım iyi ki varsınız.

A….B….

Merhabalar. Ben 1 senelik evliyim ve vajinismus hastalığına yakalandım. Taki internetten araştırdığım Aynur hanımı bulana kadar. O özgüven verici davranışlarıyla beni rahatlatan, sıkıntılı geçen zamanlarımı çözen doktorum. Herşey çok güzeldi. Bir doktor değil anne gibiydi. Korka korka geldiğim muayeneye şimdi gülerek gelip çıkıyorum. Sorunum çözüldü. Kendimi artık bir çocuk gibi değil bir kadın gibi hissediyorum. Hastalığımı yendiğimden beri evimi gerçekten benimsedim sanki 1 senedir evli değil sadece kağıt üzerindeydi ama artık herşey sizin sayenizde düzeldi. Canım doktorum 1 sene 10 güne sığar mı, kendime yazık etmişim. Ama artık o düşüncem yok ve çok rahatım ve size geldiğim için de bir okadar mutluyum. İyi ki de sizi tanımışım iyi ki varsınız ve burdan vajinismus hastalarına sesleniyorum vakit kaybetmeyin başka yerde de doktor aramayın ve tavsiye ediyorum. Aynur hanıma hiç çekinmeden uğayın. Herkesin bağıra bağıra dediği gibi

HERŞEY BAHANE AYNUR ŞENDEMİR ŞAHANEEEE

Arzu ….

Merhaba derman arayan arkadaşlar,

Ben 1 aylık evli bir kadınım. Daha önce sizler gibi ben de böyle bir sorunum olduğunu bilmiyordum. Evlendiğimiz ilk gece normal bir birleşme yaşayamadık.

2.gün 3. gün derken bunu yapamayacağımı anladım. Eşim buna başta anlam veremedi fakat ağlama krizleri, korkma olunca üzerime gelmemeye ve bunun için bir çözüm aramaya başladık. Vajinismus hastalığını daha önceden duyduğum için bunu kabul edip doktor arayışına girdik. İnternetten araştırmaya başladık ve karşımıza Aynur Hanım çıktı iyiki de çıktı J Aynur Hanıma hiç tereddüt etmeden geldik. Güleryüzlülüğü, ilgi ve alakası ile sorunumuzu 3.seansta çözdük. İmkansız gibi görünen o şeyi çok kısa bir sürede hallettik. Asla ertelemeyin ve tereddüt etmeyin. Çünkü kendiliğinden geçmiyor. Aynur hanıma güvenmeniz ve gerçekten istekli olmanız yeterli… Aynur hanıma çok teşekkür ediyorum. İyi ki var…

G……

Ben Aynur hanımla tanıştığımda 1 buçuk senelik evliydim vajinismus gibi bir kabusumuz vardı ve ben Aynur hanıma gidene kadar her gecem neredeyse ağlayarak geçiyordu yapamıyorum olmuyor diye hiç birşeyden keyif almaz oldum. Hayat enerjim kalmamış kendimden bile ümidi kesmiştim endişelerim korkularım ömür boyu benimle yaşayacak gibiydi çok araştırdım randevumu aldım ve artık gitmem gerektiğine karar verdim tedaviye ilk geldiğimde halâ korkularım vardı. Ama Aynur hanımla konuştukdan sonra o kadar rahatalamıştım ki güler yüzü motive etmesi her şekilde yardımcı olması beni çok mutlu etmişti ve ilk günden sonra  yapabilirim dedim bir o kadar azmim arttı Aynur hanım sayesinde de başardım 2. Seanstan sonra rahatlamaya başladım yapmam gerekenleri uyguladım 3’üncü seansa geldiğimde artık yapabilirim dedim ve başardım . Aynur hanım artık deneyebilirsin yapabilirsin çok güzel şekilde beni motive etmişti beni içimde hiçbir korku kalmamıştı eve geldiğimde başaramayacağım dedim ama İlk denememde başardım o kadar rahat olduki nasıl olduğunu anlayamadım bile iyiki sizi tanımışım Aynur hanım hayatımı değiştirdiginiz için size ne kadar teşekkür etsem azdır iyiki varsınız  umutsuzluğa kapılmak yerine içinde bulunduğunuz durumdan kurtulmak için kesinlikle Aynur hanım’ı aramalısınız.

Aygül Y…..

Doktor Aynur Hanım sayesinde rahatsızlığımdan 3 seansta kurtulmayı başarabildim. Kendisi çok nazik, anlayışlı, alanında uzman ve bilgili en önemlisi de sıcakkanlı ilgili güleryüzlü bir doktor. Onun sayesinde bu hastalığı beynimde yenmeyi başardım, bu bana bilinçaltımın oynadığı bir oyunmuş şükürler olsun herşey yoluna girdi kendime olan özgüvenim geri geldi, artık hiçbirşey için üzülmüyorum çünkü biliyorum ki, eğer başaracağına inanırsan başarırsın, kendini sev ve vücudunu tanı çünkü sen çok değerlisin. Aynur Hanım’a teşekkürlerimi borç bilirim, buraya geldiğim için çok mutlu oldum kendisini tanıdığım için de ayrıca şanslıyım 😊

g…..

Evleneli 2 yıl olacaktı ve Vajinismus gibi bir kabusumuz vardı. Artık ayrılmayı bile düşünüyorduk. İnternetten araştırdık Aynur hocamızı bulduk. İlk muayeneden itibaren çok ilgiliydi. Aynur hocam sayesinde korkularım tamamen bitti. Asla yenemem, asla bunu yapamam diye düşünüyodum. Yıllarımı alacağını sandığım bu durumdan birkaç seansta kurtuldum. Yazılan yorumları okurdum acaba bir gün ben de yazabilir miyim böyle derdim. Şu an çok ama çok mutluyum En başından beri ilgisi ve sabrı için Aynur Hanıma çok teşekkür ederim. Sakın ertelemeyin ve zaman kaybetmeyin. 3 Haziran 2021

ze…m

Aynur hanım sizi gerçekten kelimelerle ifade etmek zor benim için…sadece söyleyeceğim harikasınız sizin yardımınızla zoru başardık,sizin bize olan yaklaşımınız cesaret veren idi herşeyden önce. İnanın söyleyecek söz bulamıyorum sadece beni size tavsiye eden şuan ismini hatırlamıyorum ama olsun ve de size nekadar teşekür etsem azdır .Size tavsiye eden doktor hanım şöyle demişti duacı olucaksın bize, gerçekten allah sizden razı olsun allah dert keder göstermesin size inşallah … saygılarımla (ZEYNEP B…..) 4 Nisan 2013

Duyg. ……………baş

Aynur hanım ile mayıs 2019 da tanıştık. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmek istedim. 6 yıldır evliyim, İlişki esnasında problem yaşıyordum fakat hiç bir doktora derdimi anlatamıyordum. Bir sorun olduğunu söylüyordum. Bursadaki doktorlar Vajinismus olduğumu, Gebzede gittiğim başka bir doktorsa bilgisizlik olduğu için kızlık zarının yırtılmadığı tanısı koydu. 5 yılda 5 doktor gezdim çözüm bulamadım. En son Aynur hanıma gittim, muayenede kızlık zarı septumu olduğumu bu yüzden canımın yandığını ve ilişki yaşayamadığımı söyledi. Aynı gün operasyon oldum ve sorunum çözüldü. Şimdi bebek için tedavideyiz. Normal yolla hamile kalacağımı, beklememi istese de ben kendisiyle bu süreci daha rahat atlatacağıma inanıyorum. İnsana güven veren bilgi ve becerisiyle ilgili, samimi, güleryüzlü tavrı ile inanılmaz rahatlıyorum. Hastalarını tanıdığı için hastaya özel muamele yapıyor. Başka bir doktora gidemem , kendisine çok alıştım. Her gittiğimde yenilenip geri dönüyorum. İyi ki tanımışım, gözü kapalı güvenebilirsiniz. 06-07-2020

es…a

Arkadşlar çok yer çok paralar harcadım ama hiç bir değişiklik olmadı artık boşanma aşamasına geldik ALLAH ım en sonunda Aynur hanımı karşıma çıkardı ve çok şükür problemimiz kaldı Aynur hanıma sonsuz teşekkürler ediyorum VAJİNUSMUS hastalığından bizi kurtardı.Size tavsiyem böyle sorunlarla karşılaşan arkadaşlar AYNUR hanım bu konuda gerçerten dalında uzman bir doktor güler yüzlü ve insana yaklaşımıyla bu sorunu 3 veya 5 seansta çözüyor boş yerlerde paranızı zamanınızı harcamayın Aynur hanıma uğrayın eminim sizlerde mutlu olacaksınız. 18 Nisan 2013

as…i

Arkadaşlar inşallah bu yazdıklarım sizin içinizi rahatlatır ve doğru seçim yapmanıza faydam olur.4yıllık evliyim benimde VAJINISMUS sorunum vardı.gitmediğimiz doktor kalmamıstı denemedigimız sey de.hocalara bile gittik.Ama bunlar hiç çözüm değilmis kendimi psikolojimi daha da alt üst etmişim.taa ki AYNUR hanımla tanışana kadardı herşey çok geç olmuştu ama iyiki onu tanımışız,O kadar iyi samimi bir doktor ki arkadaş gibi oldu bizimle.ve onun sadece iyi bir doktor oluşuyla değil samimiyetiyle o tatlı diliyle 5.6 seansda tedavim bitti.Buraya onunla ilgili cook sey yazmak isterdim ama inanın bana kendinize güvenip gidin ve kendiniz görün boşuna zaman kaybetmeyin.Şimdi o kadar mutluyum ki bir aydir herşey yolunda ve eşimle çok güzel bir ilişkimiz var.AYNUR HANIM MÜKEMMEL ÖTESI BIR DOKTOR gerçekten ya ona cook coook teşekkür ediyorum Bitanesiniz AYNUR hanım<3 ARKADAŞLAR LÜTFEN ZAMAN KAYBETMEYIN EN AZINDAN GIDIN BIR TANISIN VE SONRA KARAR VERIN BUNU KENDINIZ IÇIN YAPIN KORKULACAK HIÇBIRŞEY.VAJINISMUS BIR SAĞLIK SORUNU,  AŞILMIYCAK BIR ŞEY DEĞIL KENDINIZE GÜVENIN VE AYNUR HANIMA GIDIN..beni dinlediğiniz için teşekkürler inşallah size faydam olmuştur…. 2 Temmuz 2013

çi…m

Aynur şendemir vajınusmus sorununuz varsa kesinlikle çözüme ulaşacağınız bir doktor.evet onun sayesinde bu vajınusmusu yendim artık çok mutluyum.5 yıldır yaşadığım bu sıkıntıyı artık geride bıraktım.Aynur hanıma sonsuz teşekkürler.güleryüzlü bilgili kesinlikle mesleğinde çok ama çok başarılı bir doktor .iyiki onu tanıdım Allah ondan razı olsun ve binlerce kez teşşekkürler 11 Mayıs 2014

es…r

İnternet üzerinden yaptığım araştırmalar ile buldum Aynur Hanımı.Yapılan yorumlar o kadar güzel ve güven vericiydi ki .Erkek kardeşimin eşi vajinismus teşhisi konulmuştu ve desteğe ihtiyacı vardı onu güvenle Aynur Hanıma götürdüm.Aynur hanım çok dobra bir bayan herşeyi açık açık söyledi ve %100 çözümü olan bir tedavi dedi.bu bize güven verdi ve 13 aylık sıkıntılı geçen zaman 1 seansla düzeldi..herşey için teşekkür ederiz. iyi ki varsınız….sayenizde kardeşiminde eşininde yüzü gülüyor… 8 Ekim 2015

Derya Ö….

Yıllarca kafamda büyüttügüm hem fiziksel hemde psikolojik olarak beni yıpratan bu sorundan 30 dakikalık ağrısız, acısız, hoş sohbet eşliğinde labioplasti ameliyatı ile beni kurtaran Aynur Hanım’a Teşekkürü borç bilirim. Konya’dan Bursa’ya sırf Aynur Hanım için gittim ve hiç pişman olmadım  bence güven çok çok önemli burası bir ev ortamı sıcaklığında ve mükemmel. Ameliyat sonrası ise muhteşem ve sonuç inanılmaz. Böyle bir sorununuz varsa ertelemeyi bırakın  ve Aynur Hanım’la mutlaka tanışın. Teşekkürler..

 

b….c

Asimetri sorunum vardı ve Aynur hanıma 9 gün önce çanakkaleden gelerek labioplasti ameliyatı oldum iyiki olmuşum ameliyat sırasında da ameliyattan sonra da hiçbir sıkıntım olmadı sadece ilk gün çok hafif sızlamam oldu şişliklerim de azdı ve şuan indi her şey için çok teşekkür ederim 13 Haziran 2021

Sed…….. em

Aynur Hanım 3 hafta önce labioplasti ameliyatımı gerçekleştirdi. 1 haftadan kısa bir sürede şişlik ve kanama gibi komplikasyonlar tamamen geçti. ağrı kesici kullanmama bile gerek kalmadı. İlgisi, güler yüzü, işindeki başarı ve becerisi çok güzel çok teşekkür ediyorum. Böyle bi sorununuz oldugunu düşünüyorsanız şikayetçiyseniz Aynur Şendemir Hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok memnunum. 09-02-2020

Esra Y……

Aynur hanıma vajinoplasti labioplasti ameliyatı oldum çok uygun bir fiyata adıyla ünlenmiş doktorlar iki katı fiyat istedi çok iyi geçti ameliyatim ağrım sızım olmadı işini gerçekten hakkıyla yapan bı doktor çok memnun kaldım çok tatlı sizi rahatlatan bı doktor hiç tereddüt etmeyin bu işte kesinlikle çok profesyonel ve tecrübeli kesinlikle tavsiye ederim

Gult…..at

Aynur Hanım ve yardımcısı Ayşe Hanım dünya tatlısı insanlar. Kadın hastalıkları konusunda gözünüz kapalı kendinizi emanet edebilirsiniz. Ön görüşme, muayene, operasyon ve operasyon sonrası her adımı çok özenliydi. Hiçbir sorun yaşamadım. İlgi, alaka çok iyiydi. Teşekkür ederim herşey için. 14-05-2021

he…n

Aynur hanıma çok teşekkür ederim. 10 gün önce labioplasti ameliyatımı yaptı ve çok başarılı oldu. Son halinden çok memnunum, hiç bir acı hissetmedim ne ameliyat sırasında ne de sonraki süreçte. Hem çok tatlı bir doktor hemde işinde başarılı. Tekrar çok teşekkür ederim kendisine. 4 Mayıs 2015

fa…4

Dr.Aynur Şendemir,hem jinekoloğum hem de labioplasti ameliyatımı yapan benim için genital estetik uzmanıdır. Doğumlarımdan sonra kafamda takıntı haline getirdiğim sıkıntımı başarılı bir operasyonla gerçekleştirmiştir.Labioplasti operasyonundan sonra hemen ayağa kalktım ve 3. gün işimdeydim.Ameliyat sonrası çok yoğun ağrılarım olmadığı gibi ameliyat sonrasında da hiçbir ameliyat izi dahi kalmamıştır.Piyasanın çok altında makul bir fiyata operasyon geçirdim.Ameliyat olduğum dahi belli değildir.Kendisine sonsuz teşekkür ederim. 10 Mart 2015

n …l

Polip aldırdım ve estetik yaptırdım süper sonuç hiç ağrım sızım olmadı iyiki tanımışım çok ilgili ve becerikli daha muayenesine girer girmez sıcak içten samımi karşılama için çok teşekkür ederim.Aynur hanımı internetten yorumları okuyarak buldum , Aynur hanımı görünce , kendinden emin tavırları samimi ilgisi evet burası dedirtti gerçekten de herşey çok güzel geçti .yapılacak bütün estetikleri taptırdım ve hiç ağrım olmadı ilkgün buz torbası iki gün evde yattım ve bir hafta dikkat ettim sonra normal hayatıma daha mutlu bir şekilde döndüm çok teşekkür ediyorum size Aynur hanım ellerinize sağlık. 17 Mart 2021

se…r

Ben 38 yaşında 17 yıllık evli 3 doğum yapmış bir bayanım.son 3/4 senedir vajinamda bir tuhaflık sezmeye başladım. Iç dudaklarda çok uzamıştı. Hep internet üzerinden vajina ameliyatlarını inceleyip araştırırken birden tesadüfen sayın doktor aynur şendemir hanımı gördüm. Çok korktuğum ve benim için hayal olan bu ameliyati aynur hanımı gördüğüm anda o gülen yüzü bana cesaret verdi. Ben dedim hemen gitmeliyim.aradim çok tatlı asistanı ayşe hanım bana randevu verdi. Yola koyulduk bana deli gibi cesaret geldi. Çok güzel karşılıyorlar sizi kendinizi okadar güvende hissediyordunuz ki pırıl pırıl bir muayenehane güzeller güzeli melek yüzlü bir doktor tatlımı tatlı bir asistan ayşe hanım daha ne olsun. sohbet eder gibi sanki kırk yıldır tanıyormuşum gibi beni dinledi aynur hanım ve muayene etti. İşinde okadar uzmanki siz şunu bunu istiyorum demenize gerek yok O ne lazımsa zaten hemen anlıyor. Derken ameliyat gününü aldık.o gün geldi çattı odamıza yerleştik. Benim istegimle Epidural anesteziye karar verdik.ameliyati duymak istemedigim için baba ara ara hafif uyku hali ilaçta verildi.bir ameliyat ancak bukadar güzel olabilirdi.hafif müzik eşliğinde ben uyur uyanık vaziyette ameliyat sirasinda ve sonrasinda hic aci duymadan ameliyati oldum.canim doktorum aynur hanımın eli okadar hafifki hiç ağrı kesici kullanmadım.suan ki görüntümden çok memnunum.dicegim oki böyle bir sorunu olan her kadın hiç korkmadan aynur hanımın kapısını çalsin.kendisi merhametli bu işi en iyi şekilde yapan nadide bulunacak bir doktordur. Canim doktorum Aynur Şendemir size minnettarim ❤  6 Ocak 2020

mm…m

Aynur hanima labioplasti operasyonu oldum. Kesinlikle bu konuda içiniz rahat guvenebileceginiz Bursanin en iyi doktorlarindan.Güleryüzu ile tecrübeli yaklaşımı sayesinde çok rahat bir operasyon geçirdim. Ve ayni gün evime döndüm.ve sonuç inanılmaz. Kendisine nekadar tesekkur etsem azdir.Klinigi, çalışanları yaptigi iş kesinlikle guven verici.profosyonel ellere kendinizi teslim etmek istiyorsanız Aynur hanimin kapısını calmalisiniz. 17 Eylül 2015

s…..

Rahim sarkması sorunu yaşıyordum, internetten doktor araştırdım ve tavsiyeler üzerine Aynur Hanım’ı buldum. Burada yazılanlar ve dostlarımın tavsiyesi kadar varmış. Sorunumun ameliyatla çözüleceğini söyledi ve 19 Aağustos günü Aynur Hanım’a ameliyat oldum ve çok memnun kaldım. Sürekli güler yüzlü ve pozitif davrandı. Zor süreci kolay atlatmama yardımcı oldu. Ameliyat sonrasıda beni hiç yalnız bırakmadı, hep yardımcı oldu. Kendisi alanında gerçekten profesyonel bir hekim. Şimdi soran herkese tavsiye ediyorum, kesinlikle kendisiyle tanışmadan doktorumu buldum demeyin, tanıyınca bana hak vereceksiniz. 27 Ağustos 2020

i̇….

21 Ocak ta Aynur Hanımın muayenehanesinde Labioplasti ameliyatımı gerçekleştirdi, çok güleryüzlü sorularımı tam anlamıyla cevaplayan, fikir alan bir doktor kendisi:) 8. günümdeyim ve beklediğimden daha hızlı bir iyileşme süreci geçirdim hiç ağrım olmadı. şişlikler için buz jeli kullandım ve kısa sürede indi. Sonuç beklediğimden daha iyi. bu problemden muzdarip hisseden kişiler için Aynur Hanımı tavsiye ediyorum 🙂 28 Ocak 2020

me…ı

Bursada Kadın Hastalıkları ve Doğum doktoru olarak herkese tavsiye edebileceğim doktorlardandır.Muayenehanesinin son derece Hijyen,Teknik ve bilgi konusunda en güncel ve Modern yöntemleri kullarak tavsiyelerde bulunan,Çağımızın en önemli konusu olan memnuniyet odaklı bir hizmet bulacağınıza hiç şüpheniz olmayacak, konusunda uzman doktordur.Memnunum ve tavsiye ediyorum. 6 Haziran 2012

öz…

16 Mayıs 2012 Ikinci kez Anne oldum. 9 ay endişeli bekleyişin ardından çok keyifli bir doğum tecrübem oldu. Şimdi ilk doğumumu ve ikinci doğumumu düşününce doğum bir ekip işi diyorum. AMA ekibi yönetenin doktor olduğu da tecrübeyle sabit. Doktorun sakin olması, panik yapmaması, Anne adayınıi rahatlatıp olumsuz bir durum varsa anne adayına hissettirmeden ekibindekileri yönlendirebilmesi kesinlikle işi bir yöneticilik kabiliyetinin yanısıra profesyonellik istiyor. Ilk doğumumu düşününce tecrübesiz ellerde boşuna hırpalanmışım diyorum.(tecrübe yalnızca yıllarla kazanılacak bir kazanım da değil benim gördüğüm kadarıyla) Epidural sezeryan artık benim için korkunç bir anı değil. Ben ikinci bebeğimde annelik keyfini yaşadım. Doktorumun yönlendirmesiyle tedavi lie hamile kaldım, doktorumun yönlendirmesiyle hamileliğimdeki sağlık problemlerime daha rahatlatıp sabrettim, doktorumun yonlendirmesiyle spinal epiduralle tavsiye ettiği hastanede nurtopu gibi bir bebege sahip oldum. Şimdi bütün bunları düşünüp Allah’a şükrediyor doktorumaysa sonsuz teşekkür ediyorum. Sn.Op.Dr.Aynur ŞENDEMIR size sonsuz tesekkürler… 26 Ağustos 2012

ak…ı

Ben ve eşim Aynur hanımı tanıdıktan sonra, gerçekten inanılmaz güvendik sevdik ve bağlandık kendisine. Herşeyden önce tam bir insan, sizi rahatlatmak, huzurlu sağlıklı bir doğum yapmanız için elinden geleni yapan bir doktor. Güler yüzüyle daha ilk tanışmada rahatlık veriyor. Mesleki bilgi ve yeteneğine gelirsek, muazzam. Kısmet olursa 2. çocuğumuz için kesinlikle içim çok rahat olacak. Doğumumuz için saatlerce hastanede bizim yanıbaşımızda beklemiş, eşim uyurken gece yarısı gelip yanında yarım sa kıpırdamadan oturup elini tutmuş, başka doktorların on kere sezeryan yapacağı durumumuzu, ısrarla ve çok sağlıklı bir şekilde normal doğuma çevirmiş, heralde bırakın bursayı türkiyede kendisini başka bir doktora değişmeyeceğimiz doktorumuzdur. Kendisinden Allah bin kere razı olsun. 19 Kasım 2012

ne…n

ben memnun kaldım gerçekten iyi bir doktor arayanlara tavsiye ediyorum. Herşeyimizle çok ilgilendi. 17 Şubat 2013

b….n

Ben ikinci gebeliğimde Aynur Hanımla tanıştım ve çok güzel anılar biriktirdim onunla birlikte.Sıkıntılı bir gebelik geçirmeme rağmen hekimimin doğru kararları ve içten tavrı benim bu dönemi gülümseyerek hatırlamamı sağladı.Bunda en büyük etkenin de mükemmel bir doğum gerçekleştirmesi olduğunu düşünüyorum.Plates topu ve mezdeke eşliğinde çok eğlenceli geçen bir hazırlık süreci ardından kusursuz bir normal doğum yaptırdı. Eşimi doğuma girme konusunda ikna etmesi benim açımdan çok mutluluk vericiydi.Eşime kelebek dokunuşlarıyla masaj yapmayı öğretti,bu sayede doğum sancılarım neredeyse kayboldu. Herşey için ona teşekkür ederiz. 9 Ocak 2014

r….ü

Aynur hanım tanıdığım doktorların arasındaki en mükemmel insan tedavileri doğru yapan ve hastalarını yanlış yönlendirmeyen hastalarının yanında olan harika bi doktor önce allaha şükürler olsun sonra aynur hanımdan allah razı olsun şimdi dünyalar tatlısı Asilimiz var. Bir kaç gittiğim doktor yanlış tedavi uyguladı aynur hanım bütün ilaçları kesti ve doğru tedavi uyguladı 4 ayın sonunda hamileydim şuanda oğlum 8 aylık şükürler olsun kesinlikle gitmenizi tavsiye ediyorum. 15 Şubat 2014

me….

Normal doğum konusunda takıntılı biri olarak, hamilelik sürecinin başından itibaren eşim ve ailemle birlikte kendimizi hep normal doğuma odaklamıştık. Sezeryan doğumu asla düşünmüyorduk. Aynur Hanım’ın normal doğuma yönlendirmedeki ününü duyduğumuzda hemen kendisiyle bağlantıya geçtik, gebelik takipleri ve doğum sürecini birlikte geçirdik. 32. Haftaya kadar her şey normal giderken, 32. Hafta bitiminde yüksek tansiyon ve yoğun ödem problemlerim başladı. Aynur Hanım’ın doğru yönlendirmeleriyle evde yatak istirahati ve tansiyon ilacı tedavisine başladık. Bir hekim olarak preeklempsi başlangıcı olabileceğini ve gebeliğin erken sonlandırılması gerekebileceğini açıkça ifade etti. Tüm riskleri de bir bir bıkmadan, defalarca anlattı, uyarılarını yaptı. Başka bir doktorun hemencecik sezeryana yönlendirebileceği bir durumda Aynur Hanım yine de sonuna kadar bekledi. Bizim için de Aynur Hanım için de gergin bir bekleyiş oldu tabiki. Doğum için hesaplanan tarihe daha haftalar vardı ve en ufak bir yorgunluk veya üzüntüyle tansiyonum 14-11’e fırlıyordu. Küçük tansiyonun bu kadar yüksek olması ciddi bir riskti. 15 dk ayakta dursam ayaklarım davul gibi şişiyordu. Bu haftalar nasıl geçecek derken kızım 22 gün önce gelmeye karar verdi. Doğum sürecinin başladığını Aynur Hanım’a haber verdiğimizde beni hemen hastaneye yatırdı ve çok kısa bir süre içinde ilk muayeneyi ve tahlillerimi yaptırdı. Bu andan sonra doğum sürecini mükemmel bir şekilde yönetmeye başladı. Muayenehasini kapatıp saat 16:00’dan gece 01:00’e kadar hastanede bizimle birlikte kaldı. 40 dk-1 saat gibi aralıklarla, bazen yarım saatte bir ebe hemşire ile birlikte muayenelere devam etti. Normal doğum sürecinin sekteye uğramadan, bana ve bebeğe bir zarar gelmeden devam edebilmesi için her türlü müdahale ve ilaç desteğini tam yerinde ve zamanında uyguladı. Sancı çekerken hafif birşeyler yiyip, oda içinde gezinmemi sağladı. Tüm bunlar doğal, aktif doğum sürecini keyifli bir hale getirdi. Doğumdan önce 2 doz antibiyotik uygulaması yaptırdı ki, bu uygulamanın önemini 1 hafta önce doğum yapan bir akrabamızın bebeğinin kanında bakteri çıkması ve 5 gün bebeğin hastanede yatmak zorunda kalması sebebiyle yaşayarak öğrenmiştik. Sık kontroller neticesinde, tansiyonum yükseldiğinde dilatı ilacıyla zamanında müdahale ederek yine sezeryana gidebilecek bir riskin önüne geçti. Daha doğumhaneye geçmeden, odada doğuma hazırlık ıkınma alıştırmaları yaptırdı ve doğuma kalan süreyi öyle bir ustalıkla ayarlamış ki doğumhaneye girer girmez daha 10 dk geçmeden kızımı kucağıma aldım. Yani doğumhanede hiç hırpalanmadan doğum gerçekleşmiş oldu. Gece 01:00’de hastaneden ayrıldığı ve ertesi gün sabahtan il dışına yolculuk yapacağı halde sabah 07:00’de gelip kontrol muayenesi yapacak kadar mesleğine ve hastalarına önem veren bir hekim Aynur Hanım… İkinci kez hamile kalırsam Bursa dışında yaşıyor bile olsam Aynur Hanım’dan başka bir doktora gitmeyi kesinlikle düşünmem. Çünkü doğumun gerçekleştiği günden önce doğum süreci benim için korkunç, tüyler ürpertici bir kavramken, Aynur Hanım bu süreci son derece keyifli, doğal, sağlıkla sonlanan bir süreç haline getirdi. Şimdi geri dönüp düşündüğümde hastanede doğuma kadar geçen 12 saat ve doğum anı hiç de korkunç bir anı olarak gözümde canlanmıyor. Uzmanlığına, iyi niyetine, normal doğuma olan tutkusuna hiç tereddüt etmeden sonuna kadar güvenebileceğim Türkiye’de bulunan çok ender hekimlerden biri Aynur Hanım. Kendisinden sonra başka bir doktora güvenebileceğimi hiç düşünemiyorum. Mesleğini bir sanatçı zerafetiyle icra eden Aynur Hanım’ı şiddetle tavsiye ediyorum. 4 Kasım 2014

mi…n

Aynur hanım için her yönü ile tanıdığım en mükemmel doktor ve insan diyebilirim. Hamileliğim ve doğumumdaki ilgisi ve desteği olmasa ne yapardım bilemiyorum. İlk gebeliğim olmasından dolayı doktor konusunda biraz tecrübesizdim. İlk gittiğim doktor gebeliğimle ilgili olumsuz konuşup beni ve eşimi çok huzursuz etti. Bizi bir sürü test için yordu ve yıpratdı.Mutsuz geçen bi kaç ayın ardından Aynur hanımı tanıdım ve sayesinde çok rahat bir gebelik geçirdim.Öncelikle mesleki bilgisi olsun gerek güler yüzlülüğü olsun ve güven verici konuşması sayesinde eşim ve beni tüm sıkıntılarımızdan uzaklaştırdı.Hiç bir sıkıntı ve ağrı çekmeden bu süreci atlatmamı sağlayan mükemmel insan..Normal doğum için eşim ve beni 3 ay öncesinden hazırlamaya başladı ve bu süreci o kadar güzel atlattıkki sonunda normal doğum yapmamı sağladı sıkıntılı geçen gebeliğimi geride bırakıp sağlıklı bir şekilde bebeğimize kavuşmamızı sağladı… 12 Mart 2015

es…a

Aynur Hanımın ismine hamilelik düşündüğüm dönemlerde internette yaptığım araştırmalardan ulaştım. Doğal Doğumu desteklediğini düşündüğüm için kendisini özellikle tercih ettim ama hiç referans olmadan yaptığım tercihin bu kadar doğru Olacağını hayal edemezdim. Aynur Hanım mesleki donanımıyla, doğumun doğal bir süreç olduğuna olan inancıyla, hastası için bütün riskleri değerlendiren dikkatiyle ve doğru iletişimiyle tanıdığım en iyi doktor oldu diyebilirim. Hamileliğim ve doğum Sürecimde hem bütün riskleri öngörüp gerekli önlemleri Aldı hem de hamilelik ve doğum sürecinin doğallığını bozmayıp gereksiz kaygılardan beni ve eşimi uzaklaştırdı. 15 Aralık 2014’te hamileliğinin tam 40. Haftasında 3.600 kg ağırlığında normal doğumla sağlıklı bir bebek Dünyaya getirdim. Ve hiç şüphem yok ki başka bir doktor takibimi yapıyor olsaydı “rahim içi gelişim geriliği” olduğunu söyleyip bu bebeği 1 ay erken sezeryanla almayı teklif edecekti. Aynur hanım sıkı takipler yaparak, bizim isteklerimizi göz önünde tutarak, bütün önlemleri alarak ama en önemlisi taşın altına elini koyarak Süreci bizimle paylaştı. Ilk sancılarımdan doğuma kadar yanımdaydı. Çok sıkıntılı olabilecek hamilelik sürecimi Aynur Hanım sayesinde çok rahat geçirdim. Doğar doğmaz bebeğimin göğsüme bırakılması, kordon bağının eşim Tarafından kesilmesiyle de rüya gibi bir doğum gerçekleştirdim. Oğluma bu Dünya’da ilk dokunan ellerin sıcak, Güvenilir, “iyi” eller olduğunu bilmek de Bonus oldu benim için. Kendisine teşekkürü borç bilirim. Iyi ki kesişmiş yollarımız… 23 Ekim 2015

hl…2

Farkli bir doktor ile hamileligimin neredeyse yarisina kadar devam ettim fakat normal dogumdan zaman gectikce uzaklastigini hissedince bir arkadasimin tavsiyesi uzerine internetten arastirip gittigim “nadide hanimefendi”dir kendileri. Daha İlk tanismamizda cok baglanmistim ilk anda hissetmistim dogru doktorda oldugumu. Dogumum normal fakat kendimden oturu zorlu bir normal dogum oldu. Buna ragmen daha dogrusu bana ragmen beni en guvenilir en guzel sekilde normal doğum yaptiran yapabilicegime inandiran canim doktorum Onu Cok Seviyorum.Dogum sonrasinda ilk defa bir doktor ile daimi sekilde gorusemicek olmaktan uzuntu duydum ve duyuyorum. Herkeslere siddetle tavsiyemdir ve cevremdekileri gozum kapali yonlendirdigimdir.Sakin baska doktorlara bakmayin piyasada adi ile ünlenmişlere inanmayin, boylesine bir doktoruda kacirmayin !!! 29 Ekim 2015

ay…n

Çok pişmanız, ilk çocugumuz kızımız için Aynur hanımı tercih etmediğimiz için. İkinci çocuğumuz oğlumuz için eşimin gebelik takibini, doğumunu, doğum sonrası takibini titizlikle ve yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle gerçekleştirdi. Aynur hanımı bukadar sevmemizin diğer bir sebebi de yapmacık olmayan gerçek samimiyeti ve insanlığı tabi ki. Sizi gerçekten önemsediğini, sizinle birlikte üzüldüğünü, sizinle birlikte sevindiğini hissediyorsunuz. Sizin ve bebeğiniz için en iyi en doğru uygulamayı tavsiye ettiğini ve yaptığını gönül rahatlığıyla emin olabiliyorsunuz. Allah nasip ederse üçüncü çocuğumuz için ve tabi Aynur hanım evinin bahçesinde çapa ve bahçe işlerine daha fazla zaman ayırmayı düşünüp 🙂 emekli olmazsa gözümüz kapalı yine Aynur hanımdayız. 8 Haziran 2020

es…n

Merhaba Arkadaşlar,
Eğer bu yorumu okuyor iseniz sizde benim gibi internette en iyi doktor arayışı içerisinde, yada Aynur hanımın ismini bir yerler duymuş ve araştırma işine girmişsinizdir.
Anlatmaya başlasam Aynur hanım hakkında sayfalarca güzel detaylar verebilirim sizlere, Aynur hanım size bir doktorun verebileceği her şeyi en güzel şekilde sunan bir doktor, inanılmaz naif, anlayışlı, hoşgörülü, detaycı, olumlu düşünen, enerjisine ve gülüşüne hayran kalacağınız bir doktor.
Bir kadın doğum uzmanına gidip senin çocuğun olmaz ama yöntemleri var deneriz deyip panikle araştırıp Aynur hanıma gittikten sonra hiçbir şey kullanmadan ilk ay hamile kaldım Aynur hanım beni sorunum olmadığına ilk görüşmemizde ikna etti 🙂
Buraya 9 aylık süreçte yaşadığım inanılmaz bir sürü an anlatabilirim ama size bir kaç örnek vererek bahsedeceğim,
Size doğum öncesinde eşinizle birlikte verdiği doğum eğitimi bu eğitimi dışardan alırısınız normal de doğumun her türlü senaryosuna uygun sizden bekledikleri, onun yapacakları, eşinizin yapacakları, nasıl ilerlemeniz gerektiği ilk başlangıcının nasıl olacağı hangi saniyelerde nerde karınızda neler hissedeceğiniz hangi durumunda hangi tür nefes alıp vereceğiniz, ve eşinizin hangi durumda nasıl destek verebileceği aynı zamanda kendisinin ve bebeğin o andaki pozisyonlarına kadar canlandırmalı bir eğitim , o kadar önemli bir detay ki yaşamadan bilemezsiniz nasıl bir önemini.
Normal doğum yanlısı bir doktor olduğu duymuştum benimde istediğim normal doğumdu takıntıydım hatta ama bazen işler sizin istediğini gibi olmaz 42. haftaya kadar bekledi ve elinden gelenide yaptı suni sancı denedi ama açılmam olmadı ve benimle çok güzel bir konuşma yaparak beni sezaryen sürecime geçmemim çocuk ve benim sağlığım için daha uygun olduğuna ikna etti.
Sezaryen masasında bebeğin bağını koparmadan benimle buluşturması, hemşireler bebeği hazırladığında ise benim yanımdan ayrılmasına izin vermeyip o senin parçan babasıyla da birlikte birlikte buluşmanız daha iyi olur dışarıda her kez beklesin dedi, bu esnada hemşirelere bebeği emzirme alıştırmaları yapmasını söyledi aynı zamanda kardım da rahmimde olan kasılmaları çocuk emmeye çalıştıkça oluşan farklıları bana anlatıyor du hemşireler ben masadan kalkana kadar emzirme alıştırmaları yaptı. Ben baştan anlayamadım sezaryen olan her kez bildiğim kadarı ile çocuk aileyle kavuşur ancak anne sonradan odaya çıkarılır ve her kez çocuğun başında olur anne arka plan da kalırdı. Ama ben ameliyathaneden çıktığımda eşimle üçümüzüm buluşma anı muhteşemdi ve hayatımdaki en inanılmaz sahneydi herkesin kapıda heyecanla bizi beklediğini görmek ve doktorumuzun düşündüğü çok küçük bir detay gibi gözüken bu durum bize hayatımızın en özel anını yaşatmıştı. Doktorumun benden önce çıktığında eşimle olan sarılma sahnelerini de görseniz Aynur hanımın bir doktordan çok daha fazlası olduğunu anlarsınız. 17 Aralık 2020

Fay…..iz

Aynur Hanim ilgili bir doktor, bilgi birikimiyle tüm sorularınızı açık ve net bir biçimde cevaplıyor. Samimiyeti ile tüm zorlukları birlikte aşabileceğiniz bir insan. 26-04-2021

Fat.. ..ya

Aynur hanıma bir arkadaşımın tavsiyesiyle 2019 da genel kontrol için gitmiştim.O zamana kadar ben hariç herkes tarafından bilinen bir doktormuş etrafımda kendisine giden bir çok hasta tanıdım. Şu an gebeyim takibimi de Aynur hanım yapıyor. Bir doktordan beklediğinizin kat kat fazlası kesinlikle Aynur hanımda. Hasta piskolojisinin farkında olması anaç ruhunu hissettirmesi benim gibi panik atak hastalarının önemsediği duygular. ALLAH razı sağlığı da daim olsun inşallah 26-04-2021

Dolu……..tal

Güler yüzü ilgisi alakası ayrıca bana verdiği güven duygusu için minnettarım iyi ki tanımışım. 26-04-2021

aa…n

Aynur Hanım için doktor demek az. Herşeyden önce insan sevgisi, Güler yüzü ve hastalarına verdiği değer için çok teşekkür ederim kendisine. Uzmanlığı sayesinde hiçbir ayrıntıyı atlamaz her ihtimali düşünür, söylediği her şeyi koşulsuz yapmak istersiniz.Öyle bir güven verir hastalarına ben kendisini tanıyan şanslı insanlardanım 30-04-2021

Me…..ek.

Çok ilgili, güler yüzlü ve hastasına değer veren bir doktor mutlaka tavsiye ediyorum pişman olmayacaksınız🤲🥰 10-05-2021

Ef…..bay

Alanında, tanıdığım en iyi doktor. 11-05-2021

her……..

Herşeyiyle mükemmel hastalarına güler yüzle karşılayan ilgisi guler yüzü samimiyeti herşeye değer 18-05-2021

isimsiz2

Aynur Hoca yuksek enerjisiyle bizi acayip motive etti, hamileligimde ilk aylarda sikintili donemler geçirdim o donemlerdeki takibi, ilgisi çok çook iyiydi. Hamilelik kisminda tum kadin doğumcular muthis bilgilere sahip olabilir ama hastayla iletişim kurmak, guzel anilar biriktirmek, her zaman destek oldugunu hissettirmek Aynur Hoca nin en harika tarafı. Hem teknigi, hem iletisimi ile çok cok memnun kaldim. Aynur Hoca nin gerceklestirdigi sezeryan doğumumda da hersey cok iyiydi, cok cabuk toparlandim. Kuşkusuz şiddetle tavsiyemdir.  18-06-2021

Bra…..aya

Dünyada gördüğüm tanıdığım en iyi doktor onun sayesinde o kadar büyük bir yükten kurtuldumki Allah ondan razı olsun çok profesyonel bir kadın doğum uzmanı kesinlikle öneririm. 13-07-2021

il…r

Kendisinden çok memnun kaldım, şehir dışında yaşamama rağmen onun için geliyorum ve bilgisine tecrübesine çok güveniyorum, hastalarına yaklaşımı ve dialogları çok güzel. Herkese tavsiye ediyorum. 18 Mart 2012

e….i

Genellikle tedirgin olarak gidilen doktorlardır jinekologlar. Akılda binbir türlü soru, bedeninizi saran korkuyla basarsınız muayenehanenin zilini. Sizi neyin karşılayacığını bilmezsiniz çünkü .Ama her şeye rağmen çalarsınız kapıyı ve güler yüzle sıkılan o elle güç bulursunuz..Tabi eğer doktorunuz Aynur Şendemir ise. Kendisinden çok ama çok memnun kaldım. İş hayatındaki kariyerine insan ilişklerindeki mükemmelliğini de katmış bence. Kendisine çok teşekkür ediyorum,hayatında başarılar ve kolaylıklar diliyorum.Sevgilerimle..

28 Mayıs 2012

Tuba Ö…..

Gynefix boncuklu spiral taktırmak istiyordum çok araştırdım sonunda Aynur hanımı buldum internette çoğu yerde anestezi ile takılıyor yazıyordu buda beni biraz korkutmuştu ama Aynur hanıma gittiğimde öyle bir şey olmadığını gördüm bana verdiği cesaret güvenle anestezi olmadan taktırdım ve gayet güzel geçti işini çok iyi yapan çok başarılı bir doktor iyi ki tercih ettim

AYŞE

Teşekkürler Aynur Hanım

SEHER

Merhaba Aynur Hanım,

Dün kanamam gerçekleşti çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum. Hoşçakalın.

İCLAL

Üniversite yıllarımda aynı bölümden birini sevdim o da beni çok seviyordu. Ben öyle sanmışım. Bir gün ders çalışmak için evine gitmiştim. Birden kar hızlandı metrobüsler çalışmıyordu. Her şeyden çok sevdiğim kişinin evinde kalmak bana güzel geldi, ben bakmaya kıyamazdım. O gece benimle zorla birlikte oldu. Ağlaya ağlaya çıktım evınden. O karda tam 3 saatte evime gidebildim. O kadar çok kanamam oldu ki, bana gitme evleniriz bile demedi. Sonra 10 gün geçmişti ne telefonum çaldı ne arayan vardı. Bu arada bayılmalarım başladı, psikolojik tedavi görüyordum.

Bir gün gördüm nişanlanmış çok zengin bir kızla. Kaldım tek başıma çaresiz. İlaçlarımın dozu arttı başımı kaldıramıyordum yastıktan. Okulum bitti, ailem memlekete götürdüler beni evlendirmek için hiç tanımadıgım birisiyle. Onun için en önemlisi kızlıkmış açıklama yapamadım. Ailem duyarsa ölebilirdim. İnternetten günlerce araştırdım kızlık zarı nasıl dikiliyor . Belki 10 tane doktora gittim. Bakışları bile güven vermedi bana. En son Aynur hanıma gittim, sarıldım, oturdum ağladım. O kadar çok ağladım ki yaptığım yanlışa.

Aynur Hanım bir tarih verdi kalıcı dikim için. Gününde gittim, ameliyatta hiç canım acımadı. Çok başarılı bi ameliyat geçirdim. Ameliyattan sonra dinlenmem için bir odaya geçirdi beni. Çay, ikramlar, süreçleri konuştuk. Ameliyat günü uzun bir yolculukla evime döndüm Aynur Hanım nasıl olduğumu sürekli sordu. Dediği herşeyi uyguladım. 2.günü alışverişe bile gittim. Sanki ameliyat olan ben değildim. Acı, sızlama, hiç bir şey olmadı. İlk kontrolde herşeyin güzel oldugunu öğrendim. 2. kontrolde dikişlerim tutmuş çok başarılı bir ameliyat geçirmiştim. Her yanına gittiğimde, ağlamaktan gözlerim şişmiş bir halde bana destek verdi Aynur Hanım. Özellikle sarılması o kadar içten ki. Ne olursa olsun bu dünyada iyi bi insanın olduğunu bilmek güzel.

SEVILAY

Allah sizden razı olsun..Dediğiniz gibi mutlu bir başlangıç oldu. Çok teşekkür ederim. İyi geceler Aynur Hanım 🙂

isimsiz

İnanmak…Herşey inanmak ile başladı.Ümitlerimi hayallerimi gerçekleştirmek kararı aldım. Ve bunu Aynur hanıma sonsuz güvenim ile güleryüzlü ve iş profesyonelliği beni azimle başaracağıma itti. Sonuç olarak inandım ve başardım.

Dualarım hep sizinle.Her güzel günümde sizi hatırlamak dileğiyle.

Sevgiler

XXXX

Gerek insan olarak, gerek güleryüzlülüğü ve sakinliği, işinde başarısı asla tartışılmaz. Kafanızda hiç bir şüphe olmadan güvenebileceğiniz mükemmel bir doktor Aynur Hanım.

Onun gözlerindeki güveni, samimiyeti hissediyor ve sorununuz her ne ise derdinizi çok açık yüreklilikle anlatıyorsunuz.

Çok uzun bir zaman jinekolojide uzman doktor arastırdığımda en çok duyduğum isim Sayın Aynur Şendemir Hanımdır. Operasyonun bu kadar basit gerçekleşmesinin sebebi doktorumdur. Konuşarak, psikolojik destek ve güleryüzlülüğünü hiç eksik etmiyor. Kendisine sonsuza kadar minnettarım. Herşey için çok tesekkür ederim.

Gönlünüzden geçen herşeyin olması dileğiyle …

Ankakusu 12

internete gezinirken gördüm ve kendimi profesyonel doktor Aynur hanıma teslim ettim. Mükemmel bir memnuniyet ve sonuç ile ayrıldım. Kendilerine de beş puan vereceğimi söylemiştim benim gibi bu sitede güvenilir anlayışlı doktor arayışında olanların olduğunu biliyorum çünkü gerçekten tedirgin olmadan gideceğiniz tek doktor Aynur hanım olmalı

Ankakusu 12

Ebru O……

Mükemmel bir doktor, kendimi o kadar iyi hissettim ki gerçekten iyi ki bulmuşum kendisini. Ayşe hanım, Aynur hanım ve anestezi uzmanı hanımefendi hepsine çok teşekkür ederim.

 

Ebru O......

Pancake_ Pnck

Aynur hanım gerçekten işinin ehli bir doktor. Iyiki onu bulmuşum. Güleryüzlü olması, hastayı rahatlatacak şekilde konuşması ve kendinden emin, güvenilir olması çok güzel. Allah işini rast getirsin. Yolu açık olsun.

 

Pancake_ Pnck

Esra Y……

Aynur hanıma vajinoplasti labioplasti ameliyatı oldum çok uygun bir fiyata adıyla ünlenmiş doktorlar iki katı fiyat istedi çok iyi geçti ameliyatim ağrım sızım olmadı işini gerçekten hakkıyla yapan bı doktor çok memnun kaldım çok tatlı sizi rahatlatan bı doktor hiç tereddüt etmeyin bu işte kesinlikle çok profesyonel ve tecrübeli kesinlikle tavsiye ederim

Esra Y......

Esra D……..

Aynur hanım çok özel bir doktor, siz de kendinizi değerli, önemli kıymetli hissettirmek , emin olduğunuzu bilmek, güvende hissetmek isterseniz mutlaka bir kez de olsa Aynur hanıma gitmenizi görüşmenizi dilerim.
Özellikle doğum hayatımız bir, iki kez yaşayacağımız bir duygu her muayyende sizinle o heyecanı paylaşan mutlu olan her anını size göstermeye anlatmaya çalışan başından sonuna sizin yanınızda olan bir doktor.
Doğumdan önce verdiği detaylı doğum eğitimi nerde nasıl davranacağınız nasıl nefes olacağınız neler hissedeceğiniz tüm detaylarına kadar. Ameliyathaneden oğlunuzla birlikte çıkmanız için hemşirelere çocuğu göndertmeyen 🙂 bu arada siz sedyede yatarken hemşirelere emzirme alıştırmaları yapmalarını söyleyen sonrasında o ameliyathaneden çıktığınızda tüm aile üyeleri ile birlikte tanışmanıza herkezin yüzündeki o mutluluğu görmenizi imkan tanıyan düşünceli bir doktor. Doğum süreciniz de başınıza gelecek en güzel şeydir Aynur hanım emin olun.

 

Esra D...

Betül H……..

Hayatimda bir kez dogum yaptım, 8 yıl önceydi. Beni ve bebeğimi o kadar düşünen, bilgilendiren,ince ayrıntılarla geriye dönük baktığımda beni ayricakli ve özel hissettirecek küçük detayları bile düşünebilen, korktuğumda elimi tutan, sırtımı sıvazlayan, çok sabırlı, 18 saat normal doğum yapmam için her şeyi yapan,bana psikolojik olarak destek olan,mesleğini ve isini çok seven, daha buraya yazamadıgım bir sürü şey… Çok özel bir doktor, çok güzel bir insan….Size minnettarız…Her şey için binlerce kez teşekkür etsek az kalır… İyi ki varsınız

 

Betül H........

Tuba Ö…..

Gnefix boncuklu spiral taktırmak istiyordum çok araştırdım sonunda Aynur hanımı buldum internette çoğu yerde anestezi ile takılıyor yazıyordu buda beni biraz korkutmuştu ama Aynur hanıma gittiğimde öyle bir şey olmadığını gördüm bana verdiği cesaret güvenle anestezi olmadan taktırdım ve gayet güzel geçti işini çok iyi yapan çok başarılı bir doktor iyi ki tercih ettim

 

Tuba Ö.....

Tuba Ö…..

Gynefix boncuklu spiral taktırmak istiyordum çok araştırdım sonunda Aynur hanımı buldum internette çoğu yerde anestezi ile takılıyor yazıyordu buda beni biraz korkutmuştu ama Aynur hanıma gittiğimde öyle bir şey olmadığını gördüm bana verdiği cesaret güvenle anestezi olmadan taktırdım ve gayet güzel geçti işini çok iyi yapan çok başarılı bir doktor iyi ki tercih ettim

____________________________

Aygül Y…..

Doktor Aynur Hanım sayesinde rahatsızlığımdan 3 seansta kurtulmayı başarabildim. Kendisi çok nazik, anlayışlı, alanında uzman ve bilgili en önemlisi de sıcakkanlı ilgili güleryüzlü bir doktor. Onun sayesinde bu hastalığı beynimde yenmeyi başardım, bu bana bilinçaltımın oynadığı bir oyunmuş şükürler olsun herşey yoluna girdi kendime olan özgüvenim geri geldi, artık hiçbirşey için üzülmüyorum çünkü biliyorum ki, eğer başaracağına inanırsan başarırsın, kendini sev ve vücudunu tanı çünkü sen çok değerlisin. Aynur Hanım’a teşekkürlerimi borç bilirim, buraya geldiğim için çok mutlu oldum kendisini tanıdığım için de ayrıca şanslıyım  

 

____________________________

Betül H……..

Hayatimda bir kez dogum yaptım, 8 yıl önceydi. Beni ve bebeğimi o kadar düşünen, bilgilendiren,ince ayrıntılarla geriye dönük baktığımda beni ayricakli ve özel hissettirecek küçük detayları bile düşünebilen, korktuğumda elimi tutan, sırtımı sıvazlayan, çok sabırlı, 18 saat normal doğum yapmam için her şeyi yapan,bana psikolojik olarak destek olan,mesleğini ve isini çok seven, daha buraya yazamadıgım bir sürü şey… Çok özel bir doktor, çok güzel bir insan….Size minnettarız…Her şey için binlerce kez teşekkür etsek az kalır… İyi ki varsınız 

____________________________

Esra D……..

Aynur hanım çok özel bir doktor, siz de kendinizi değerli, önemli kıymetli hissettirmek , emin olduğunuzu bilmek, güvende hissetmek isterseniz mutlaka bir kez de olsa Aynur hanıma gitmenizi görüşmenizi dilerim.
Özellikle doğum hayatımız bir, iki kez yaşayacağımız bir duygu her muayyende sizinle o heyecanı paylaşan mutlu olan her anını size göstermeye anlatmaya çalışan başından sonuna sizin yanınızda olan bir doktor.
Doğumdan önce verdiği detaylı doğum eğitimi nerde nasıl davranacağınız nasıl nefes olacağınız neler hissedeceğiniz tüm detaylarına kadar. Ameliyathaneden oğlunuzla birlikte çıkmanız için hemşirelere çocuğu göndertmeyen 🙂 bu arada siz sedyede yatarken hemşirelere emzirme alıştırmaları yapmalarını söyleyen sonrasında o ameliyathaneden çıktığınızda tüm aile üyeleri ile birlikte tanışmanıza herkezin yüzündeki o mutluluğu görmenizi imkan tanıyan düşünceli bir doktor. Doğum süreciniz de başınıza gelecek en güzel şeydir Aynur hanım emin olun.

____________________________

Esra Y……

Aynur hanıma vajinoplasti labioplasti ameliyatı oldum çok uygun bir fiyata adıyla ünlenmiş doktorlar iki katı fiyat istedi çok iyi geçti ameliyatim ağrım sızım olmadı işini gerçekten hakkıyla yapan bı doktor çok memnun kaldım çok tatlı sizi rahatlatan bı doktor hiç tereddüt etmeyin bu işte kesinlikle çok profesyonel ve tecrübeli kesinlikle tavsiye ederim

____________________________

Pancake_ Pnck

Aynur hanım gerçekten işinin ehli bir doktor. Iyiki onu bulmuşum. Güleryüzlü olması, hastayı rahatlatacak şekilde konuşması ve kendinden emin, güvenilir olması çok güzel. Allah işini rast getirsin. Yolu açık olsun.

____________________________

Ebru O……

Mükemmel bir doktor, kendimi o kadar iyi hissettim ki gerçekten iyi ki bulmuşum kendisini. Ayşe hanım, Aynur hanım ve anestezi uzmanı hanımefendi hepsine çok teşekkür ederim.

____________________________

Ankakusu 12

internete gezinirken gördüm ve kendimi profesyonel doktor Aynur hanıma teslim ettim. Mükemmel bir memnuniyet ve sonuç ile ayrıldım. Kendilerine de beş puan vereceğimi söylemiştim benim gibi bu sitede güvenilir anlayışlı doktor arayışında olanların olduğunu biliyorum çünkü gerçekten tedirgin olmadan gideceğiniz tek doktor Aynur hanım olmalı

____________________________

Bra…..aya

Dünyada gördüğüm tanıdığım en iyi doktor onun sayesinde o kadar büyük bir yükten kurtuldumki Allah ondan razı olsun çok profesyonel bir kadın doğum uzmanı kesinlikle öneririm. 13-07-2021

____________________________

…..

Aynur Hoca yuksek enerjisiyle bizi acayip motive etti, hamileligimde ilk aylarda sikintili donemler geçirdim o donemlerdeki takibi, ilgisi cok cook iyiydi. Hamilelik kisminda tum kadin dogumcular muthis bilgilere sahip olabilir ama hastayla iletişim kurmak, guzel anilar biriktirmek, her zaman destek oldugunu hissettirmek Aynur Hoca nin en harika tarafı. Hem teknigi, hem iletisimi ile çok cok memnun kaldim. Aynur Hoca nin gerceklestirdigi sezeryan doğumumda da hersey cok iyiydi, cok cabuk toparlandim. Kuşkusuz şiddetle tavsiyemdir. 18-06-2021

____________________________

gem….

Evleneli 2 yıl olacaktı ve Vajinismus gibi bir kabusumuz vardı. Artık ayrılmayı bile düşünüyorduk. Ama Aynur hocam sayesinde bu dertten tamamen kurtuldum. Korkularım tamamen bitti. Asla yenemem asla bunu yapamam diye düşünüyordum. Yıllarımı alır diye düşündüğüm korkum birkaç seansta yok oldu. Ben de hep böyle yazılanları okurdum acaba bir gün ben de yazabilir miyim böyle bir yorum derdim. En başından beri ilgisi ve sabrı için Aynur Hanıma çok teşekkür ederim. Sakın ertelemeyin ve zaman kaybetmeyin. 01-06-2021

____________________________

her……..

Herşeyiyle mükemmel hastalarına güler yüzle karşılayan ilgisi guler yüzü samimiyeti herşeye değer 18-05-2021

____________________________

Gult…..at

Aynur Hanım ve yardımcısı Ayşe Hanım dünya tatlısı insanlar. Kadın hastalıkları konusunda gözünüz kapalı kendinizi emanet edebilirsiniz. Ön görüşme, muayene, operasyon ve operasyon sonrası her adımı çok özenliydi. Hiçbir sorun yaşamadım. İlgi, alaka çok iyiydi. Teşekkür ederim herşey için. 14-05-2021

____________________________

Ef…..bay

Alanında, tanıdığım en iyi doktor. 11-05-2021

____________________________

Me…..ek.

Çok ilgili, güler yüzlü ve hastasına değer veren bir doktor mutlaka tavsiye ediyorum pişman olmayacaksınız 10-05-2021

____________________________

aa…n

Aynur Hanım için doktor demek az. Herşeyden önce insan sevgisi, Güler yüzü ve hastalarına verdiği değer için çok teşekkür ederim kendisine. Uzmanlığı sayesinde hiçbir ayrıntıyı atlamaz her ihtimali düşünür, söylediği her şeyi koşulsuz yapmak istersiniz.Öyle bir güven verir hastalarına ben kendisini tanıyan şanslı insanlardanım 30-04-2021

____________________________

Dolu……..tal

Güler yüzü ilgisi alakası ayrıca bana verdiği güven duygusu için minnettarım iyiki tanımışım. 26-04-2021

 

____________________________

Fat..    ..ya

Aynur hanıma bi arkadasımın tavsiyesiyle 2019da genel kontrol icin gitmiştim.o zamana kadar ben haric herkes tarafından bilinen bi doktormuş etrafımda kendisine giden bicok hasta tanıdım.suan gebeyim takibimide Aynur hanım yapıyo.bi doktordan beklediginizin kat kat fazlası kesinlikle Aynur hanımda.hasta piskolojisinin farkında olması anac ruhunu hissettirmesi benim gibi panik atak hastalarının önemsedigi duygular.ALLAH razı saglıgıda daim olsun inşallah 26-04-2021

____________________________

Fay…..iz

Aynur Hanim ilgili bir doktor, bilgi birikimiyle tüm sorularınızı açık ve net bir biçimde cevaplıyor. Samimiyeti ile tüm zorlukları birlikte aşabileceğiniz bir insan. 26-04-2021

____________________________

Duyg. ……………baş

Aynur hanım ile mayıs 2019 da tanıştık. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmek istedim. 6 yıldır evliyim, İlişki esnasında problem yaşıyordum fakat hiç bir doktora derdimi anlatamıyordum. Bir sorun olduğunu söylüyordum. Bursa da ki doktorlar vajinismus olduğumu , Gebze de gittiğim başka bir doktorsa bilgisizlik olduğu için kızlık zarının yırtılmadığı tanısı koydu. 5 yıl da 5 doktor gezdim çözüm bulamadım. En son Aynur hanıma gittim, muayene de kızlık zarı septumu olduğumu bu yüzden canımın yandığını ve ilişki yaşayamadığımı söyledi. Aynı gün operasyon oldum ve sorunum çözüldü. Şimdi bebek için tedavideyiz. Normal yolla hamile kalacağımı, beklememi istese de ben kendisiyle bu süreci daha rahat atlatacağıma inanıyorum. İnsana güven veren bilgi ve becerisiyle ilgili, samimi, güleryüzlü tavrı ile inanılmaz rahatlıyorum. Hastalarını tanıdığı için hastaya özel muamele yapıyor. Başka bir doktora gidemem , kendisine çok alıştım. Her gittiğimde yenilenip geri dönüyorum. İyi ki tanımışım, gözü kapalı güvenebilirsiniz. 06-07-2020

____________________________

Sed…….. em

Aynur Hanım 3 hafta önce labioplasti ameliyatımı gerçekleştirdi. 1 haftadan kısa bir sürede şişlik ve kanama gibi komplikasyonlar tamamen geçti. ağrı kesici kullanmama bile gerek kalmadı. İlgisi, güler yüzü, işindeki başarı ve becerisi çok güzel çok teşekkür ediyorum. Böyle bi sorununuz oldugunu düşünüyorsanız şikayetçiyseniz Aynur Şendemir Hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok memnunum. 09-02-2020

____________________________

b….c

13 Haziran 2021 

Asimetri sorunum vardı ve Aynur hanıma 9 gün önce çanakkaleden gelerek labioplasti ameliyatı oldum iyiki olmuşum ameliyat sırasında da ameliyattan sonra da hiçbir sıkıntım olmadı sadece ilk gün çok hafif sızlamam oldu şişliklerim de azdı ve şuan indi her şey için çok teşekkür ederim

____________________________

g…..

3 Haziran 2021 

Evleneli 2 yıl olacaktı ve Vajinismus gibi bir kabusumuz vardı. Artık ayrılmayı bile düşünüyorduk. İnternetten araştırdık Aynur hocamızı bulduk. İlk muayeneden itibaren çok ilgiliydi. Aynur hocam sayesinde korkularım tamamen bitti. Asla yenemem, asla bunu yapamam diye düşünüyodum. Yıllarımı alacağını sandığım bu durumdan birkaç seansta kurtuldum. Yazılan yorumları okurdum acaba bir gün ben de yazabilir miyim böyle derdim. Şu an çok ama çok mutluyum En başından beri ilgisi ve sabrı için Aynur Hanıma çok teşekkür ederim. Sakın ertelemeyin ve zaman kaybetmeyin.

____________________________

n …l

17 Mart 2021 

Polip aldırdım ve estetik yaptırdım süper sonuç hiç ağrım sızım olmadı iyiki tanımışım çok ilgili ve becerikli daha muayenesine girer girmez sıcak içten samımi karşılama için çok teşekkür ederim.Aynur hanımı internetten yorumları okuyarak buldum , Aynur hanımı görünce , kendinden emin tavırları samimi ilgisi evet burası dedirtti gerçekten de herşey çok güzel geçti .yapılacak bütün estetikleri taptırdım ve hiç ağrım olmadı ilkgün buz torbası iki gün evde yattım ve bir hafta dikkat ettim sonra normal hayatıma daha mutlu bir şekilde döndüm çok teşekkür ediyorum size Aynur hanım ellerinize sağlık

____________________________

es…n

17 Aralık 2020 

Merhaba Arkadaşlar,
Eğer bu yorumu okuyor iseniz sizde benim gibi internette en iyi doktor arayışı içerisinde, yada Aynur hanımın ismini bir yerler duymuş ve araştırma işine girmişsinizdir.
Anlatmaya başlasam Aynur hanım hakkında sayfalarca güzel detaylar verebilirim sizlere, Aynur hanım size bir doktorun verebileceği her şeyi en güzel şekilde sunan bir doktor, inanılmaz naif, anlayışlı, hoşgörülü, detaycı, olumlu düşünen, enerjisine ve gülüşüne hayran kalacağınız bir doktor.

Bir kadın doğum uzmanına gidip senin çocuğun olmaz ama yöntemleri var deneriz deyip panikle araştırıp Aynur hanıma gittikten sonra hiçbir şey kullanmadan ilk ay hamile kaldım Aynur hanım beni sorunum olmadığına ilk görüşmemizde ikna etti 🙂
Buraya 9 aylık süreçte yaşadığım inanılmaz bir sürü an anlatabilirim ama size bir kaç örnek vererek bahsedeceğim,
Size doğum öncesinde eşinizle birlikte verdiği doğum eğitimi bu eğitimi dışardan alırısınız normal de doğumun her türlü senaryosuna uygun sizden bekledikleri, onun yapacakları, eşinizin yapacakları, nasıl ilerlemeniz gerektiği ilk başlangıcının nasıl olacağı hangi saniyelerde nerde karınızda neler hissedeceğiniz hangi durumunda hangi tür nefes alıp vereceğiniz, ve eşinizin hangi durumda nasıl destek verebileceği aynı zamanda kendisinin ve bebeğin o andaki pozisyonlarına kadar canlandırmalı bir eğitim , o kadar önemli bir detay ki yaşamadan bilemezsiniz nasıl bir önemini.

Normal doğum yanlısı bir doktor olduğu duymuştum benimde istediğim normal doğumdu takıntıydım hatta ama bazen işler sizin istediğini gibi olmaz 42. haftaya kadar bekledi ve elinden gelenide yaptı suni sancı denedi ama açılmam olmadı ve benimle çok güzel bir konuşma yaparak beni sezaryen sürecime geçmemim çocuk ve benim sağlığım için daha uygun olduğuna ikna etti.

Sezaryen masasında bebeğin bağını koparmadan benimle buluşturması, hemşireler bebeği hazırladığında ise benim yanımdan ayrılmasına izin vermeyip o senin parçan babasıyla da birlikte birlikte buluşmanız daha iyi olur dışarıda her kez beklesin dedi, bu esnada hemşirelere bebeği emzirme alıştırmaları yapmasını söyledi aynı zamanda kardım da rahmimde olan kasılmaları çocuk emmeye çalıştıkça oluşan farklıları bana anlatıyor du hemşireler ben masadan kalkana kadar emzirme alıştırmaları yaptı. Ben baştan anlayamadım sezaryen olan her kez bildiğim kadarı ile çocuk aileyle kavuşur ancak anne sonradan odaya çıkarılır ve her kez çocuğun başında olur anne arka plan da kalırdı. Ama ben ameliyathaneden çıktığımda eşimle üçümüzüm buluşma anı muhteşemdi ve hayatımdaki en inanılmaz sahneydi herkesin kapıda heyecanla bizi beklediğini görmek ve doktorumuzun düşündüğü çok küçük bir detay gibi gözüken bu durum bize hayatımızın en özel anını yaşatmıştı. Doktorumun benden önce çıktığında eşimle olan sarılma sahnelerini de görseniz Aynur hanımın bir doktordan çok daha fazlası olduğunu anlarsınız.

____________________________

s…..

27 Ağustos 2020 

Rahim sarkması sorunu yaşıyordum, internetten doktor araştırdım ve tavsiyeler üzerine Aynur Hanım’ı buldum.Burada yazılanlar ve dostlarımın tavsiyesi kadar varmış.Sorunumun ameliyatla çözüleceğini söyledi ve19 ağustos günü Aynur Hanım’a ameliyat oldum ve çok memnun kaldım.Sürekli güler yüzlü ve pozitif davrandı.Zor süreci kolay anlatmama yardımcı oldu.Ameliyat sonrasıda beni hiç yalnız bırakmadı, hep yardımcı oldu.Kendisi alanında gerçekten profesyonel bir hekim.Şimdi soran herkese tavsiye ediyorum,kesinlikle kendisiyle tanışmadan doktorumu buldum demeyin, tanıyınca bana hak vereceksiniz.

____________________________

ay…n

8 Haziran 2020 

Çok pişmanız, ilk çocugumuz kızımız için Aynur hanımı tercih etmediğimiz için. İkinci çocuğumuz oğlumuz için eşimin gebelik takibini, doğumunu, doğum sonrası takibini titizlikle ve yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle gerçekleştirdi. Aynur hanımı bukadar sevmemizin diğer bir sebebi de yapmacık olmayan gerçek samimiyeti ve insanlığı tabi ki. Sizi gerçekten önemsediğini, sizinle birlikte üzüldüğünü, sizinle birlikte sevindiğini hissediyorsunuz. Sizin ve bebeğiniz için en iyi en doğru uygulamayı tavsiye ettiğini ve yaptığını gönül rahatlığıyla emin olabiliyorsunuz. Allah nasip ederse üçüncü çocuğumuz için ve tabi Aynur hanım evinin bahçesinde çapa ve bahçe işlerine daha fazla zaman ayırmayı düşünüp 🙂 emekli olmazsa gözümüz kapalı yine Aynur hanımdayız.

____________________________

i̇….

28 Ocak 2020 

21 Ocak ta Aynur Hanımın muayenehanesinde Labioplasti ameliyatımı gerçekleştirdi, çok güleryüzlü sorularımı tam anlamıyla cevaplayan, fikir alan bir doktor kendisi:) 8. günümdeyim ve beklediğimden daha hızlı bir iyileşme süreci geçirdim hiç ağrım olmadı. şişlikler için buz jeli kullandım ve kısa sürede indi. Sonuç beklediğimden daha iyi. bu problemden muzdarip hisseden kişiler için Aynur Hanımı tavsiye ediyorum 🙂

____________________________

se…r

6 Ocak 2020 

Ben 38 yaşında 17 yıllık evli 3 doğum yapmış bir bayanım.son 3/4 senedir vajinamda bir tuhaflık sezmeye başladım. Iç dudaklarda çok uzamıştı. Hep internet üzerinden vajina ameliyatlarını inceleyip araştırırken birden tesadüfen sayın doktor aynur şendemir hanımı gördüm. Çok korktuğum ve benim için hayal olan bu ameliyati aynur hanımı gördüğüm anda o gülen yüzü bana cesaret verdi. Ben dedim hemen gitmeliyim.aradim çok tatlı asistanı ayşe hanım bana randevu verdi. Yola koyulduk bana deli gibi cesaret geldi. Çok güzel karşılıyorlar sizi kendinizi okadar güvende hissediyordunuz ki pırıl pırıl bir muayenehane güzeller güzeli melek yüzlü bir doktor tatlımı tatlı bir asistan ayşe hanım daha ne olsun. sohbet eder gibi sanki kırk yıldır tanıyormuşum gibi beni dinledi aynur hanım ve muayene etti. İşinde okadar uzmanki siz şunu bunu istiyorum demenize gerek yok O ne lazımsa zaten hemen anlıyor. Derken ameliyat gününü aldık.o gün geldi çattı odamıza yerleştik. Benim istegimle Epidural anesteziye karar verdik.ameliyati duymak istemedigim için baba ara ara hafif uyku hali ilaçta verildi.bir ameliyat ancak bukadar güzel olabilirdi.hafif müzik eşliğinde ben uyur uyanık vaziyette ameliyat sirasinda ve sonrasinda hic aci duymadan ameliyati oldum.canim doktorum aynur hanımın eli okadar hafifki hiç ağrı kesici kullanmadım.suan ki görüntümden çok memnunum.dicegim oki böyle bir sorunu olan her kadın hiç korkmadan aynur hanımın kapısını çalsin.kendisi merhametli bu işi en iyi şekilde yapan nadide bulunacak bir doktordur.canim doktorum aynur şendemir size minnettarim ❤

____________________________

hl…2

29 Ekim 2015

Farkli bir doktor ile hamileligimin neredeyse yarisina kadar devam ettim fakat normal dogumdan zaman gectikce uzaklastigini hissedince bir arkadasimin tavsiyesi uzerine internetten arastirip gittigim “nadide hanimefendi”dir kendileri. Daha İlk tanismamizda cok baglanmistim ilk anda hissetmistim dogru doktorda oldugumu. Dogumum normal fakat kendimden oturu zorlu bir normal dogum oldu. Buna ragmen daha dogrusu bana ragmen beni en guvenilir en guzel sekilde normal dogum yaptiran yapabilicegime inandiran canim doktorum Onu Cok Seviyorum.Dogum sonrasinda ilk defa bir doktor ile daimi sekilde gorusemicek olmaktan uzuntu duydum ve duyuyorum. Herkezlere siddetle tavsiyemdir ve cevremdekileri gozum kapali yonlendirdigimdir.Sakin baska doktorlara bakmayin piyasada adi ile unlenmislere inanmayin,boylesine bir doktoruda kacirmayin !!!

______________

es…a

23 Ekim 2015

Aynur Hanımın ismine hamilelik düşündüğüm dönemlerde internette yaptığım araştırmalardan ulaştım. Doğal Doğumu desteklediğini düşündüğüm için kendisini özellikle tercih ettim ama hiç referans olmadan yaptığım tercihin bu kadar doğru Olacağını hayal edemezdim. Aynur Hanım mesleki donanımıyla, doğumun doğal bir süreç olduğuna olan inancıyla, hastası için bütün riskleri değerlendiren dikkatiyle ve doğru iletişimiyle tanıdığım en iyi doktor oldu diyebilirim. Hamileliğim ve doğum Sürecimde hem bütün riskleri öngörüp gerekli önlemleri Aldı hem de hamilelik ve doğum sürecinin doğallığını bozmayıp gereksiz kaygılardan beni ve eşimi uzaklaştırdı. 15 Aralık 2014’te hamileliğinin tam 40. Haftasında 3.60kg ağırlığında normal doğumla sağlıklı bir bebek Dünyaya getirdim. Ve hiç şüphem yok ki başka bir doktor takibimi yapıyor olsaydı “rahim içi gelişim geriliği” olduğunu söyleyip bu bebeği 1 ay erken sezeryanla almayı teklif edecekti. Aynur hanım sıkı takipler yaparak, bizim isteklerimizi göz önünde tutarak, bütün önlemleri alarak ama en önemlisi taşın altına elini koyarak Süreci bizimle paylaştı. Ilk sancılarımdan doğuma kadar yanımdaydı. Çok sıkıntılı olabilecek hamilelik sürecimi Aynur Hanım sayesinde çok rahat geçirdim. Doğar doğmaz bebeğimin göğsüme bırakılması, kordon bağının eşim Tarafından kesilmesiyle de rüya gibi bir doğum gerçekleştirdim. Oğluma bu Dünya’da ilk dokunan ellerin sıcak, Güvenilir, “iyi” eller olduğunu bilmek de Bonus oldu benim için. Kendisine teşekkürü borç bilirim. Iyi ki kesişmiş yollarımız…

______________

es…r

8 Ekim 2015

İnternet üzerinden yaptığım araştırmalar ile buldum Aynur Hanımı.Yapılan yorumlar o kadar güzel ve güven vericiydi ki .Erkek kardeşimin eşi vajinismus teşhisi konulmuştu ve desteğe ihtiyacı vardı onu güvenle Aynur Hanıma götürdüm.Aynur hanım çok dobra bir bayan herşeyi açık açık söyledi ve %100 çözümü olan bir tedavi dedi.bu bize güven verdi ve 13 aylık sıkıntılı geçen zaman 1 seansla düzeldi..herşey için teşekkür ederiz. iyi ki varsınız….sayenizde kardeşiminde eşininde yüzü gülüyor…

______________

mm…m

17 Eylül 2015

Aynur hanima labioplasti operasyonu oldum. Kesinlikle bu konuda içiniz rahat guvenebileceginiz Bursanin en iyi doktorlarindan.Güleryüzu ile tecrübeli yaklaşımı sayesinde çok rahat bir operasyon geçirdim. Ve ayni gün evime döndüm.ve sonuç inanılmaz. Kendisine nekadar tesekkur etsem azdir.Klinigi, çalışanları yaptigi iş kesinlikle guven verici.profosyonel ellere kendinizi teslim etmek istiyorsanız Aynur hanimin kapısını calmalisiniz.

______________

he…n

4 Mayıs 2015

Aynur hanıma çok teşekkür ederim. 10 gün önce labioplasti ameliyatımı yaptı ve çok başarılı oldu. Son halinden çok memnunum, hiçbir acı hissetmedim ne ameliyat sırasında nede sonraki süreçte. Hem çok tatlı bir doktor hemde işinde başarılı. Tekrar çok teşekkür ederim kendisine.

______________

mi…n

12 Mart 2015

Aynur hanım için her yönü ile tanıdığım en mükemmel doktor ve insan diyebilirim. Hamileliğim ve doğumumdaki ilgisi ve desteği olmasa ne yapardım bilemiyorum. İlk gebeliğim olmasından dolayı doktor konusunda biraz tecrübesizdim. İlk gittiğim doktor gebeliğimle ilgili olumsuz konuşup beni ve eşimi çok huzursuz etti. Bizi bir sürü test için yordu ve yıpratdı.Mutsuz geçen bi kaç ayın ardından Aynur hanımı tanıdım ve sayesinde çok rahat bir gebelik geçirdim.Öncelikle mesleki bilgisi olsun gerek güler yüzlülüğü olsun ve güven verici konuşması sayesinde eşim ve beni tüm sıkıntılarımızdan uzaklaştırdı.Hiç bir sıkıntı ve ağrı çekmeden bu süreci atlatmamı sağlayan mükemmel insan..Normal doğum için eşim ve beni 3 ay öncesinden hazırlamaya başladı ve bu süreci okadar güzel atlattık’ki sonunda normal doğum yapmamı sağladı sıkıntılı geçen gebeliğimi geride bırakıp sağlıklı bir şekilde bebeğimize kavuşmamızı sağladı…

______________

fa…4

10 Mart 2015

Dr.Aynur Şendemir,hem jinekoloğum hem de labioplasti ameliyatımı yapan benim için genital estetik uzmanıdır. Doğumlarımdan sonra kafamda takıntı haline getirdiğim sıkıntımı başarılı bir operasyonla gerçekleştirmiştir.Labioplasti operasyonundan sonra hemen ayağa kalktım ve 3. gün işimdeydim.Ameliyat sonrası çok yoğun ağrılarım olmadığı gibi ameliyat sonrasında da hiçbir ameliyat izi dahi kalmamıştır.Piyasanın çok altında makul bir fiyata operasyon geçirdim.Ameliyat olduğum dahi belli değildir.Kendisine sonsuz teşekkür ederim.

______________

me….

4 Kasım 2014

Normal doğum konusunda takıntılı biri olarak, hamilelik sürecinin başından itibaren eşim ve ailemle birlikte kendimizi hep normal doğuma odaklamıştık. Sezeryan doğumu asla düşünmüyorduk. Aynur Hanım’ın normal doğuma yönlendirmedeki ününü duyduğumuzda hemen kendisiyle bağlantıya geçtik, gebelik takipleri ve doğum sürecini birlikte geçirdik. 32. Haftaya kadar her şey normal giderken, 32. Hafta bitiminde yüksek tansiyon ve yoğun ödem problemlerim başladı. Aynur Hanım’ın doğru yönlendirmeleriyle evde yatak istirahati ve tansiyon ilacı tedavisine başladık. Bir hekim olarak preeklempsi başlangıcı olabileceğini ve gebeliğin erken sonlandırılması gerekebileceğini açıkça ifade etti. Tüm riskleri de bir bir bıkmadan, defalarca anlattı, uyarılarını yaptı. Başka bir doktorun hemencecik sezeryana yönlendirebileceği bir durumda Aynur Hanım yine de sonuna kadar bekledi. Bizim için de Aynur Hanım için de gergin bir bekleyiş oldu tabiki. Doğum için hesaplanan tarihe daha haftalar vardı ve en ufak bir yorgunluk veya üzüntüyle tansiyonum 14-11’e fırlıyordu. Küçük tansiyonun bu kadar yüksek olması ciddi bir riskti. 15 dk ayakta dursam ayaklarım davul gibi şişiyordu. Bu haftalar nasıl geçecek derken kızım 22 gün önce gelmeye karar verdi. Doğum sürecinin başladığını Aynur Hanım’a haber verdiğimizde beni hemen hastaneye yatırdı ve çok kısa bir süre içinde ilk muayeneyi ve tahlillerimi yaptırdı. Bu andan sonra doğum sürecini mükemmel bir şekilde yönetmeye başladı. Muayenehasini kapatıp saat 16:00’dan gece 01:00’e kadar hastanede bizimle birlikte kaldı. 40 dk-1 saat gibi aralıklarla, bazen yarım saatte bir ebe hemşire ile birlikte muayenelere devam etti. Normal doğum sürecinin sekteye uğramadan, bana ve bebeğe bir zarar gelmeden devam edebilmesi için her türlü müdahale ve ilaç desteğini tam yerinde ve zamanında uyguladı. Sancı çekerken hafif birşeyler yiyip, oda içinde gezinmemi sağladı. Tüm bunlar doğal, aktif doğum sürecini keyifli bir hale getirdi. Doğumdan önce 2 doz antibiyotik uygulaması yaptırdı ki, bu uygulamanın önemini 1 hafta önce doğum yapan bir akrabamızın bebeğinin kanında bakteri çıkması ve 5 gün bebeğin hastanede yatmak zorunda kalması sebebiyle yaşayarak öğrenmiştik. Sık kontroller neticesinde, tansiyonum yükseldiğinde dilatı ilacıyla zamanında müdahale ederek yine sezeryana gidebilecek bir riskin önüne geçti. Daha doğumhaneye geçmeden, odada doğuma hazırlık ıkınma alıştırmaları yaptırdı ve doğuma kalan süreyi öyle bir ustalıkla ayarlamış ki doğumhaneye girer girmez daha 10 dk geçmeden kızımı kucağıma aldım. Yani doğumhanede hiç hırpalanmadan doğum gerçekleşmiş oldu. Gece 01:00’de hastaneden ayrıldığı ve ertesi gün sabahtan il dışına yolculuk yapacağı halde sabah 07:00’de gelip kontrol muayenesi yapacak kadar mesleğine ve hastalarına önem veren bir hekim Aynur Hanım… İkinci kez hamile kalırsam Bursa dışında yaşıyor bile olsam Aynur Hanım’dan başka bir doktora gitmeyi kesinlikle düşünmem. Çünkü doğumun gerçekleştiği günden önce doğum süreci benim için korkunç, tüyler ürpertici bir kavramken, Aynur Hanım bu süreci son derece keyifli, doğal, sağlıkla sonlanan bir süreç haline getirdi. Şimdi geri dönüp düşündüğümde hastanede doğuma kadar geçen 12 saat ve doğum anı hiç de korkunç bir anı olarak gözümde canlanmıyor. Uzmanlığına, iyi niyetine, normal doğuma olan tutkusuna hiç tereddüt etmeden sonuna kadar güvenebileceğim Türkiye’de bulunan çok ender hekimlerden biri Aynur Hanım. Kendisinden sonra başka bir doktora güvenebileceğimi hiç düşünemiyorum. Mesleğini bir sanatçı zerafetiyle icra eden Aynur Hanım’ı şiddetle tavsiye ediyorum.

______________

çi…m

11 Mayıs 2014

aynur şendemir vajınusmus sorununuz varsa kesinlikle çözüme ulaşacağınız bir doktor.evet onun sayesinde bu vajınusmusu yendim artık çok mutluyum.5 yıldır yaşadığım bu sıkıntıyı artık geride bıraktım.Aynur hanıma sonsuz teşekkürler.güleryüzlü bilgili kesinlikle mesleğinde çok ama çok başarılı bir doktor .iyiki onu tanıdım Allah ondan razı olsun ve binlerce kez teşşekkürler

______________

r….ü

15 Şubat 2014

Aynur hanım tanıdığım doktorların arasındaki en mükemmel insan tedavileri doğru yapan ve hastalarını yanlış yönlendirmeyen hastalarının yanında olan harika bi doktor önce allaha şükürler olsun sonra aynur hanımdan allah razı olsun şimdi dünyalar tatlısı lAsilimiz var.bi kaç gittiğim doktor yanlış tedavi uyguladı aynur hanım bütün ilaçları kesti ve doğru tedavi uyguladı 4 ayın sonunda hamileydim şuanda oğlum 8 aylık şükürler olsun kesinlikle gitmenizi tavsiye ediyorum.

______________

b….n

9 Ocak 2014

Ben ikinci gebeliğimde Aynur Hanımla tanıştım ve çok güzel anılar biriktirdim onunla birlikte.Sıkıntılı bir gebelik geçirmeme rağmen hekimimin doğru kararları ve içten tavrı benim bu dönemi gülümseyerek hatırlamamı sağladı.Bunda en büyük etkenin de mükemmel bir doğum gerçekleştirmesi olduğunu düşünüyorum.Plates topu ve mezdeke eşliğinde çok eğlenceli geçen bir hazırlık süreci ardından kusursuz bir normal doğum yaptırdı. Eşimi doğuma girme konusunda ikna etmesi benim açımdan çok mutluluk vericiydi.Eşime kelebek dokunuşlarıyla masaj yapmayı öğretti,bu sayede doğum sancılarım neredeyse kayboldu. Herşey için ona teşekkür ederiz.

______________

as…i

2 Temmuz 2013

Arkadaşlar inşallah bu yazdıklarım sizin içinizi rahatlatır ve doğru seçim yapmanıza faydam olur.4yıllık evliyim benimde VAJINISMUS sorunum vardı.gitmediğimiz doktor kalmamıstı denemedigimız sey de.hocalara bile gittik.Ama bunlar hiç çözüm değilmis kendimi psikolojimi daha da alt üst etmişim.taa ki AYNUR hanımla tanışana kadardı herşey çok geç olmuştu ama iyiki onu tanımışız,O kadar iyi samimi bir doktor ki arkadaş gibi oldu bizimle.ve onun sadece iyi bir doktor oluşuyla değil samimiyetiyle o tatlı diliyle 5.6 seansda tedavim bitti.Buraya onunla ilgili cook sey yazmak isterdim ama inanın bana kendinize güvenip gidin ve kendiniz görün boşuna zaman kaybetmeyin.Şimdi o kadar mutluyum ki bir aydir herşey yolunda ve eşimle çok güzel bir ilişkimiz var.AYNUR HANIM MÜKEMMEL ÖTESI BIR DOKTOR gerçekten ya ona cook coook teşekkür ediyorum Bitanesiniz AYNUR hanım<3 ARKADAŞLAR LÜTFEN ZAMAN KAYBETMEYIN EN AZINDAN GIDIN BIR TANISIN VE SONRA KARAR VERIN BUNU KENDINIZ IÇIN YAPIN KORKULACAK HIÇBIRŞEY.VAJINISMUS BIR SAĞLIK SORUNU ASILMIYCAK BIRŞEY DEĞIL KENDINIZE GÜVENIN VE AYNUR HANIMA GIDIN..beni dinlediğiniz için teşekkürler inşallah size faydam olmuştur….

______________

es…a

18 Nisan 2013

Arkadşlar çok yer çok paralar harcadım ama hiç bir değişiklik olmadı artık boşanma aşamasına geldik ALLAH ım en sonunda Aynur hanımı karşıma çıkardı ve çok şükür problemimiz kaldı Aynur hanıma sonsuz teşekkürler ediyorum VAJİNUSMUS hastalığından bizi kurtardı.Size tavsiyem böyle sorunlarla karşılaşan arkadaşlar AYNUR hanım bu konuda gerçerten dalında uzman bir doktor güler yüzlü ve insana yaklaşımıyla bu sorunu 3 veya 5 seansta çözüyor boş yerlerde paranızı zamanınızı harcamayın Aynur hanıma uğrayın eminim sizlerde mutlu olacaksınız

______________

ze…m

4 Nisan 2013

aynur hanım sizi gerçekten kelimelerle ifade etmek zor benim için…sadece söyleyeceğim harikasınız sizin yardımınızla zoru başardık,sizin bize olan yaklaşımınız cesaret verendi herşeyden önce inanin söyleyecak söz bulamıyorum sadece beni size tavsiye eden şuan ismini hatırlamıyorum ama olsun vede size nekadar teşekür etsem azdır .Size tavsiye eden doktor hanım şöyle demişti duacı olucaksın bıze gerçekten allah sizden razı olsun allah dert keder göstermesin size inşallah … saygılarımla (ZEYNEP BAYRAM)

______________

ne…n

17 Şubat 2013

ben memnun kaldım gerçekten iti bir doktor arayanlara tavsiye ediyorum. herşeyimizle çok ilgilendi.

______________

ak…ı

19 Kasım 2012

Ben ve eşim Aynur hanımı tanıdıktan sonra, gerçekten inanılmaz güvendik sevdik ve bağlandık kendisine. Herşeyden önce tam bir insan, sizi rahatlatmak, huzurlu sağlıklı bir doğum yapmanız için elinden geleni yapan bir doktor. Güler yüzüyle daha ilk tanışmada rahatlık veriyor. Mesleki bilgi ve yeteneğine gelirsek, muazzam. Kısmet olursa 2. çocuğumuz için kesinlikle içim çok rahat olacak. Doğumumuz için saatlerce hastanede bizim yanıbaşımızda beklemiş, eşim uyurken gece yarısı gelip yanında yarım sa kıpırdamadan oturup elini tutmuş, başka doktorların on kere sezeryan yapacağı durumumuzu, ısrarla ve çok sağlıklı bir şekilde normal doğuma çevirmiş, heralde bırakın bursayı türkiyede kendisini başka bir doktora değişmeyeceğimiz doktorumuzdur. Kendisinden Allah bin kere razı olsun.

______________

öz…̇

26 Ağustos 2012

16 Mayis 2012 Ikinci kez Anne oldum. 9 ay endiseli bekleyisin ardindan cok keyifli bir dogum tecrubem oldu. Simdi ilk dogumumu ve Ikinci dogumumu dusununce dogum bir ekip isi diyorum. AMA ekibi yonetenin doktor oldugu da tecrubeyle sabit. Doktor in asking olmasi, panik yapmamasi, Anne adayini rahatlatip olumsuz bir durum varsa anne adayina hissettirmeden ekibindekileri yonlendlrebilmesi kesinlikle isi bir yoneticilik kabiliyetinin yani Sara profesyonellik istiyor. Ilk dogumumu dusununce tecrubesiz ellerde bosun a hirpalanmisim diyorum.(tecrube yalnizca yillarla kazanilacak bir kazanim da degil benim gordougum kadariyla) Epidural sezeryan artik benim icin korkunc bir ani degil. Ben Ikinci bebegimde annelik keyfini yasadim. Doktorumun yonlendirmesiyle tedavi lie hamile kaldim, doktorumun yonlendirmesiyle hamileligimdeki saglik problemlerime dacha rahatlatip sabrettim, doktorumun yonlendirmesiyle spinal epiduralle tansies ettigi hastanede nurtopu gibi bir bebege sahip oldum. Simdi butun bunlari dusunup Allah’a Sukrediyor doktorumaysa sonsuz tesekkur ediyorum. Sn.Op.Dr.Aynur SENDEMIR size sonsuz tesekkurler…

______________

me…ı

Doğrulanmış kullanıcı

6 Haziran 2012

Bursada Kadın Hastalıkları ve Doğum doktoru olarak herkese tavsiye edebileceğim doktorlardandır.Muayenehanesinin son derece Hijyen,Teknik ve bilgi konusunda en güncel ve Modern yöntemleri kullarak tavsiyelerde bulunan,Çağımızın en önemli konusu olan memnuniyet odaklı bir hizmet bulacağınıza hiç şüpheniz olmayacak, konusunda uzman doktordur.Memnunum ve tavsiye ediyorum.

______________

e….i

Doğrulanmış kullanıcı

28 Mayıs 2012

Genellikle tedirgin olarak gidilen doktorlardır jinekologlar.Akılda binbir türlü soru,bedeninizi saran korkuyla basarsınız muayenehanenin zilini;sizi neyin karşılayacığını bilmezsiniz çünkü.Ama her şeye rağmen çalarsınız kapıyı ve güler yüzle sıkılan o elle güç bulursunuz..Tabi eğer doktorunuz Aynur Şendemir ise.Kendisinden çok ama çok memnun kaldım.İş hayatındaki kariyerine insan ilişklerindeki mükemmelliğini de katmış bence.Kendisine çok teşekkür ediyorum,hayatında başarılar ve kolaylıklar diliyorum.Sevgilerimle..

______________

il…r

18 Mart 2012

Kendisinden çok memnun kaldım, şehir dışında yaşamama rağmen onun için geliyorum ve bilgisine tecrübesine çok güveniyorum, hastalarına yaklaşımı ve dialogları çok güzel. Herkese tavsiye ediyorum.

______________

G……

Ben Aynur hanımla tanıştığımda 1 buçuk senelik evliydim vajinismus gibi bir kabusumuz vardı ve ben Aynur hanıma gidene kadar her gecem neredeyse ağlayarak geçiyordu yapamıyorum olmuyor diye hiç birşeyden keyif almaz oldum. Hayat enerjim kalmamış kendimden bile ümidi kesmiştim endişelerim korkularım ömür boyu benimle yaşayacak gibiydi çok araştırdım randevumu aldım ve artık gitmem gerektiğine karar verdim tedaviye ilk geldiğimde halâ korkularım vardı. Ama Aynur hanımla konuştukdan sonra o kadar rahatalamıştım ki güler yüzü motive etmesi her şekilde yardımcı olması beni çok mutlu etmişti ve ilk günden sonra  yapabilirim dedim bir o kadar azmim arttı Aynur hanım sayesinde de başardım 2. Seanstan sonra rahatlamaya başladım yapmam gerekenleri uyguladım 3’üncü seansa geldiğimde artık yapabilirim dedim ve başardım . Aynur hanım artık deneyebilirsin yapabilirsin çok güzel şekilde beni motive etmişti beni içimde hiçbir korku kalmamıştı eve geldiğimde başaramayacağım dedim ama İlk denememde başardım o kadar rahat olduki nasıl olduğunu anlayamadım bile iyiki sizi tanımışım Aynur hanım hayatımı değiştirdiginiz için size ne kadar teşekkür etsem azdır iyiki varsınız  umutsuzluğa kapılmak yerine içinde bulunduğunuz durumdan kurtulmak için kesinlikle Aynur hanım’ı aramalısınız.


Arzu ….

Merhaba derman arayan arkadaşlar,

Ben 1 aylık evli bir kadınım. Daha önce sizler gibi ben de böyle bir sorunum

olduğunu bilmiyordum. Evlendiğimiz ilk gece normal bir birleşme yaşayamadık.

  1. gün 3. gün derken bunu yapamayacağımı anladım. Eşim buna başta anlam

veremedi fakat ağlama krizleri, korkma olunca üzerime gelmemeye ve bunun

için bir çözüm aramaya başladık. Vajinismus hastalığını daha önceden

duyduğum için bunu kabul edip doktor arayışına girdik. İnternetten araştırmaya

başladık ve karşımıza Aynur Hanım çıktı iyiki de çıktı J Aynur Hanıma hiç

tereddüt etmeden geldik. Güleryüzlülüğü, ilgi ve alakası ile sorunumuzu 3.

seansta çözdük. İmkansız gibi görünen o şeyi çok kısa bir sürede hallettik. Asla

ertelemeyin ve tereddüt etmeyin. Çünkü kendiliğinden geçmiyor. Aynur hanıma

güvenmeniz ve gerçekten istekli olmanız yeterli… Aynur hanıma çok teşekkür

ediyorum. İyi ki var J

Ağustos 2021,

——————————

A….B….

Merhabalar. Ben 1 senelik evliyim ve vajinismus hastalığına yakalandım. Taki internetten araştırdığım Aynur hanımı bulana kadar. O özgüven verici davranışlarıyla beni rahatlatan, sıkıntılı geçen zamanlarımı çözen doktorum. Herşey çok güzeldi. Bir doktor değil anne gibiydi. Korka korka geldiğim muayeneye şimdi gülerek gelip çıkıyorum. Sorunum çözüldü. Kendimi artık bir çocuk gibi değil bir kadın gibi hissediyorum. Hastalığımı yendiğimden beri evimi gerçekten benimsedim sanki 1 senedir evli değil sadece kağıt üzerindeydi ama artık herşey sizin sayenizde düzeldi. Canım doktorum 1 sene 10 güne sığar mı, kendime yazık etmişim. Ama artık o düşüncem yok ve çok rahatım ve size geldiğim için de bir okadar mutluyum. İyi ki de sizi tanımışım iyi ki varsınız ve burdan vajinismus hastalarına sesleniyorum vakit kaybetmeyin başka yerde de doktor aramayın ve tavsiye ediyorum. Aynur hanıma hiç çekinmeden uğayın. Herkesin bağıra bağıra dediği gibi

HERŞEY BAHANE AYNUR ŞENDEMİR ŞAHANEEEE

———————-

E.. C..

Merhaba,

1 buçuk aylık evli bir bayanım. Her kızda olduğu gibi benim de ilk gece korkum vardı. İçimde yıkılmaz sandığım dağlar yaratmıştı. Bu korkum evliliğimin en güzel zamanlarını alt üst etmişti. Vajinismusdum. Belki geçer derken 1 buçuk ay gitti. Olacak gibi değildi. Araştırmaya başladık. Yardımın alınmasının şart olduğunu görerek araştırmamız bizi Aynur Hanım’a yönlendirdi. Onun muayenesi ve tatlı dili ilk seansda tabularımın %70’ini kırmıştı. Tedavimiz 3 seansda  bitti. İlk denemede başarılı olduk. Aynur Hanım’a çok teşekkür ediyoruz.

Bu rahatsızlığı demiyeyim, tabuyu taşıyan herkes hiç vakit kaybetmeyin, yardım alın. Yıkılmaz tabular geride kalabiliyormuş. Sağlıcakla kalın.

Aynur Hanım iyi ki varsınız.

—————————————–

G..G..

Merhaba;

          Eşim , çocuklarım , sevdiklerim , mutlu huzurlu bir hayat , kendi evim , eşyalarım , binlerce güzel hayalim ve umutlarım… İşte böyle başlamıştım hayatımın yeni dönemine evlilik hayatına. Sonra , neden benim başıma geldi , asla düzelmeyecek , hiç bir zaman mutlu olamayacağız , hakaretler , aşağılık hissi ve adını bile telafuz etmek istemediğim bu sorunu yaşadığım evliliğimin 8. ayında tanıştım Dr. Aynur hanımla.Bir sürü araştırma yaptım aylar günler böyle geçti. Kendi kendime başaramayacağımı anladığımda tedavi olmaya karar verdim. Keşke daha önce olsaydı dediğim çok oldu. Kendinizi yıpratmayın buna izin vermeyin , ne olursa olsun herşeyin bir çözümü var.

          Şimdi bu satırları gözlerim dolu dolu kötü günleri unutmaya çalışıp yazarken hayata tekrar umutla bakıyorum. Şimdi en çok hayal ettiğim şey anne olmak…

Aynur hanım ;

          Duygularımın cümlelerle tarifi yok. Teşekkür ederim bu zor zamanlarımda elimi tuttuğunuz , bana destek olduğunuz için. Umarım daha güzel daha mutlu zamanlarda kesişir tekrar yollarımız.

Hoşçakalın 

10.05.2018

—————————————-                       

S…..Y..      

Ben 27 yaşındayım. Bu yaşıma kadar hiçbir zaman cinsel ilişkiye girmeyi düşünmedim. Ta ki evlenme teklifi alana kadar. Evlenmeyi kabul ettiğimde cinsel ilişkiye girmeyi de düşünmeye başladım ve bunu nişanlım ile paylaştığımda denemeye karar verdik. İlk denemede direkt onu yataktan attım. Her denememizde ya yataktan ya koltuktan fırlatıyordum. Bir süre sonra nişanlım da artık bunu denemek istememeye başladı. İlişkimiz arkadaşlığa dönmüştü. Başbaşa kalacağımız ortamlardan kaçmaya başladık. Hatta ayrılmayı dahi düşündüm. Ayrılık konuşması yaptığımızda bunu halletmemiz gerektiğine karar verdik. Birbirimizi seviyorduk, arzuluyorduk. Sadece seks yapamıyorduk. Nişanlım da artık seks yapmaktan korkmaya başlamıştı. Bekaret bizim için baş belası olmuştu. Nişanlım benim onu itmelerimin seks istemediğim için değil ‘vajinismus’ olduğum için yaşadığımı söyledi. Doktora gitmeyi o teklif etti. Kendisi eczacı olduğu için bu konulara hakimdi. Dolayısıyla benim hastalığımı kabullenmem onun desteğiyle oldu. Ben önce bir kaç kadın doğum doktoruna gittim. Onlar bunun uzun bir süreç olduğunu ve bununla ilgilenen iki doktor olduğunu söylediler. Bunlardan biri Aynur Hanım’dı. Daha sonra aile hekimime gittim. O da bir arkadaşının evlilik sonrası böyle bir sorun yaşadığını ve Aynur Hanım’ın çözdüğünü söyledi. Aynur Hanım’a muayeneye geldim. Yedi aydır ilişkiye girmeye çalıştığımı söyledim. O da beni muayene etti. Kızlık zarının yerinde durduğunu ve Vajinismus olduğumu söyledi. Bu durumu hem ailemle hem nişanlımla paylaştım. Onlar düğüne kadar beklememi söyledi. Fakat ben dinlemedim. Ne kadar süreceğini bilmediğim bir tedaviyi ötelemek istemedim. Çünkü Aynur Hanım bana dört seansta %100 sonuç alacağımızı söyledi. Bu beni çok umutlandırmıştı. Muayeneden birkaç ay sonra kararımı verdim. Ve düğünüme bir ay kala gerçekten dört buluşmada sorunu çözdük. Korkularımın üzerine  gitmeyi, söylendiği gibi canımın yanmayacağını, eğer doğru egzersizleri doğru uygulamaları yaparsak, vajinismusu yeneceğime beni inandırdı. Hem nişanlımı hem beni korkmadan cinsel ilişkiye girmeye ikna etti. Sonrasını bize bıraktı. Bir kaç denemede bunu başardık. Şu an çok mutluyuz. Genelde evli olanlar gelirmiş. Fakat biz bunu ertelemek istemedik. Evlendiğimiz ilk günleri, balayımızı bu sorun ile boğuşarak geçirmek istemedik. İyi ki buraya gelmişiz. Hem vajinismusu yendim. Hem de doğru cinsel hayatın nasıl yaşanılabileceğini öğrendik. Ben kendi adıma vücudumu tanıdım, vücudumla barıştım. Bu süreçte eş desteği çok önemliydi. Çevremdeki herkes tedavi olmama gerek olmadığını evlenince düzeleceğini boş vermemi, çok ayıp olduğunu, nişanlımın beni bırakabileceğini, düğünüme daha çok olduğunu bekleyip evlendikten sonra gidersin gibi türlü olumsuz yorumlar yaptılar ama ben kendime, nişanlıma kısacası aşkımıza güvendim ve çok şükür ki başardım. Bunu yaşayan herkese tek tavsiyem hastalığını kabullensin, eşini ikna etsin ve Aynur Hanımı tercih etsin bana ne söz verdiyse hepsini tuttu bende onun bana ödevlerini uyguladım ona çok teşekkür ederim umarım herkes bu sorunla yüzleşir ve çözer. Acı, ağrı, yanma, kan akması bahsedildiği gibi çok değil bende hiç olmadı kan kahverengiydi ağrı, yanma hiç olmadı dilerim herkes benim kadar hızlı ve sorunsuz çözer.

—————————–

Ş……T…..

4 aylık evliyim , eşimle 2 senedir tanışıyoruz, çok mutlu olmamıza rağmen bir türlü her ilişkide istenilen birlikteliği yaşayamamış olmak canımızı çok sıkıyordu. Yaklaşık 3 ay bu sorunu yaşadıktan sonra yapmış olduğum araştırmalardan sonra Dr. Aynur Şendemir’in makalelerini buldum. Hemen arayıp bir randevu planladım. İlk kliniğe eşimle geldiğimizde o kadar güven verici ve kendinden emindi ki tedaviye hemen başladık. Sadece 2 seansta vajinismus denilen bu sıkıntıdan kurtulduk.

          Dr. Aynur Şendemir’e ve ekibine teşekkür ederiz. Bu sıkıntı ile uğraşmak yerine profesyonel destek almak kısa zamanda istediğiniz sonuca ulaşmanızı sağlar.

——————

T……..S…Eşi

Eşim ile birlikte tedavi için geldiğimizi düşünüyordum. Fakat zamanla bir terapi halini aldı ve tedavinin diğer bir yönünün bu olduğunu ilk kez sizinle tecrübe ettik. Çok uzun bir süreç olacağını düşündüm fakat sayenizde kısa bir sürede sorunumuzu hallettik. Umarım daha güzel haberler ile tekrar görüşürüz. Herşey için teşekkür ederiz.

—————

T……S….

2,5 yıllık evliyim ve yaklaşık 1,5 yıldır bir türlü bebeğimiz olmuyordu. Muayeneden çok korktuğum için de doktora gidemiyordum. Sonra internetten tesadüfen buldum Aynur Hanımı, iyi ki de bulmuşum. Daha karşısındaki koltuğa oturur oturmaz kendinizi o kadar güvende hissediyorsunuz ki bir anda bilinçaltınızda saklı kalan her şey dilinize vuruyor. Meğer vajinismusmuşum ve farkında bile değilmişim.

Tedavimin ilk günü çok ümitsizdim çünkü doktorum her ne kadar harika biri olsa da her şeyi kendim yapacaktım. Başaramamaktan çok korktum. Ama kendimi Aynur Hanıma bıraktıktan sonra güler yüzüyle, sıcaklığıyla beni o kadar rahatlattı ki 3 seans sonra tüm sorunlarım çözülüverdi.

İlk günden beri hem beni hem de eşimi desteklediğiniz, güler  yüzünüz, sabrınız ve ilginiz için çok çok teşekkür ederim. Sizi çok seviyorum 

Yazılarımızı kopyalamayınız! Emeğe saygı lütfen!