aynur-sendemir-logo

Genital Estetik Nedir?

genital-estetik

Genital estetik, genital bölgede oluşan ya da doğuştan olan şekil bozukluklarının gerekli hallerde kombine estetik yöntemlerle giderilmesi işlemine denir.

Genital bölgedeki şekil bozuklukları, kişide özgüven eksikliği yaratır. Aynı zamanda kadının günlük yaşantısını ve cinsel hayatını da olumsuz  etkileyebilmektedir. Bu durum zamanla ilişki sırasında anksiyeteye, cinsel isteksizlik gibi önemli sorunlara veya akıntı ve görsel huzursuzluğa sebep olabilmektedir.

Doğum, gelişim ve gebelik sonrasında cinsel bölge ile ilgili sorunlar olabilir. Bazı kadınlarda ise dış anatomik yapıda belli başlı problemler meydana gelebilir.

Kişi, kendini ve vücudunu zamanla daha çok tanımaya başladıkça, genital bölgedeki farklılıklar kişiyi ciddi derecede rahatsız edebilir. Bu gibi durumlarda, kadın genital bölgesine belirli müdahaleler yapılarak etkili sonuçlar elde edilir. Bunlar Labioplasti, Perineoplasti ve Genital Gençleştirmede olarak da ifade edilebilen, belirgin görsel mutluluk veren Yağ Enjeksiyonlarıdır. Bu işlemler sonrasında kişinin kendine olan özgüveni artar, sosyal hayatındaki problemler azalır, partneriyle olan uyum artar. Ayrıca bu operasyonlar cinsel ilişkiden zevk almasına destek olur.

Yazılarımızı kopyalamayınız! Emeğe saygı lütfen!