aynur-sendemir-logo

Vajinoplasti İle Zevk Dolu Bir Cinsel Yaşam Mümkün!

vajinoplasti

Kadınların normal doğumlardan sonra, yaşlanma ile birlikte kaslarda yaşanan sarkmalar veya genetik faktörler sebebiyle vajinal doku ve çevresindeki kaslar normalde olması gerektiği gibi kasılmaz, eski gücünü giderek kaybeder ve genişlemeye başlar. Birçok kadının yaşadığı ilişki sırasındaki kas gevşekliği sebebiyle tatmin olamama duygusu, hem kendisinin hem de partnerinin olumsuz etkilenmesine yol açar. Cinsel ilişki sırasında bolluk sebepli hava hissetme, ses gelmesi, penisin dışarı kayması  ve cinsel isteksizlik şikayetleri çiftlerin karşılıklı tatminsizlikleriyle sonuçlanır.

Doğum yapmadığı halde, yapısal olarak geniş vücut yapısına sahip, doğuştan geniş vajinalılarda vajina daraltma operasyonları yapıldığı gibi normal doğum sonrası genişleme veya yaşa bağlı sarkma sebepli durumlarda da vajinoplasti operasyonları uygulanabilir. Vajen Estetiği, herhangi bir nedenle bozulan vajen doku bütünlüğünü tekrar eski haline getirmeyi amaçlar. Böylece ilk günkü gibi cinsel istek artışı hem kadın için, hem de erkek için sağlanmış olur ve çiftlerin mutluluğunu sürekli hale getirir.

Vajinoplasti, Vajinal Estetik Operasyonu, Estetik Vajinal Cerrahi, Vajina Gençleştirme gibi çeşitli ifadeler kullanılan bu operasyonun sonucunda vajinal bölge hem genç ve sıkı bir görünüm alır, hem de fonksiyonunu geri kazanan kaslar sayesinde cinsel ilişki sırasında zevk alma oranı eskiye göre çok daha fazla artar.

Vajinoplasti (Vajinal Estetik) operasyonunda, daha sıkı ve daha küçük çapta bir vajina oluşturmak için ; vajinal kanal yalnızca yüzeysel olarak giriş kısmından birkaç cm uzunlukta değil, tüm vajina uzunluğu boyunca daraltılır. Bu operasyon hekiminizin önerisi ile genel anestezi, spinal anestezi ya da sedoanaljezi ile yapılabilir.

Yazılarımızı kopyalamayınız! Emeğe saygı lütfen!